Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.05.2019 08:34
Piąte dzieciątko jeszcze malutkie, wcale nie jest tak najtragiczniej. Myślę, że może i parę miesięcy a nawet lat to zajmie ale jej brzuch jeszcze przybliży się do dawnego stanu
odpowiedz
kobieta (Ocena: 5) 15.04.2019 07:04
Niestety, każda ciąża u większości kobiet powoduje zmiany brzucha, niewiele może sobie pozwolić na jakieś specjalistyczne zabiegi korygujące, ale i wiele kobiet, młodych, które nigdy jeszcze nie rodziły też ma podobne brzuchy, taka jest natura człowieka i trzeba to pokazywać, bo mężczyźni nie zdaja sobie sprawy z tego, co biologia, wiek, czyni z ciałem ludzkim!!! takie jest życie!!!
odpowiedz
Wega (Ocena: 5) 01.04.2019 20:21
I co tu komentować stan brzuszka tej pani, skoro dała życie piątce jak widać cudownych dzieciaczków!!! Wspaniała, zdrowa rodzinka!!! Zapewne jej mąż akceptuje ją jaka jest, bo dla każdego faceta powinno być naturalne, że kobieta nosząc w sobie dziecko musi je w sobie zmieścić a to się niestety wiąże z rozciągnięciem powłok brzusznych, które po wydaniu już dzidziusia na świat nie zawsze wracają do pierwotnego stanu jak przed ciążą!!! Brawo dla tej pani, widać, że jest szczęśliwą, spełnioną kobietą, mamą i żoną i stan jej brzuszka w tym szczęściu nie przeszkadza...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.03.2019 03:05
Piękna zdjęcia. Wiele, niestety, zależy od męża. Jeśli on akceptuje, wspiera, to ok, ale nie wszyscy mężowie/ojcowie są na tyle mądrzy, żeby docenić trud macierzyński i zrozumieć, że w przypadku większości kobiet takie zmiany są nieuniknione. Ta kobieta, jak i wiele innych, nie byłaby tak szczęśliwa, gdyby mąż nie akceptował jej wyglądu.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 29.03.2019 20:05
No tak jest niestety, ciąża zmienia ciało kobiety i trzeba się na to przygotować. Na szczęście są operacje plastyczne przy gorszych przypadkach. Ja mam rozstępy na brzuchu po ciąży, które będę usuwać w najbliższym czasie laserowo.
zobacz odpowiedzi (2)