Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 4.55 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 18:14
nie wierzę, że do takiego stanu można doprowadzić dom. masakra. w głowie się nie mieści. biedne dzieci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2019 18:35
P...dolenie, zwykła leniwa, patologiczna brudaska i tyle w temacie. Nawet ściany obskrobane bo nie chce się remontu zrobić w domu, żeby było czysto i żeby żyli w godnych warunkach. Najzwyklejsza farba do ścian kosztuje kilka funtów, środki czystości, preparaty do prania dywanów to są naprawdę groszowe wydatki w Anglii. Najgorsze jest to, że brytole tacy są w większości, siedzą na councilach, mają gromadę bachorów na które płaci państwo, i zapuszczone domy, które też dostali od państwa, a oni w tym problemu nie widzą. Nasze polskie brudasy w porównaniu z nimi to pikuś. Obejrzyjcie sobie ,,How clean is your house?,, to się przerazicie, w jakich warunkach co niektórzy żyją.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2019 09:07
Mam kuzynkę, jest nauczycielką więc niby wykształcona kobieta ale syf w domu. Ma dwójkę dzieci 11l i drugie 8 m-cy. Od czasu do czasu jeździ do spa i cieszy się luksusem A w domu wszystko lepi się z brudu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 4) 10.03.2019 06:51
uważam że jakby z matką było wszystko w porządku to nie dopuściła by do takiego stanu. przecież to wwystarczy niektóre rzeczy wyrzucić i trochę ogarnąć bałagan i już wszystko gra. matka jest nie halo i nie nauczyła też dzieci dbałości o porządek np żeby wyrzucily zużyte opakowania do śmietnika albo żeby nie wylewaly wszystkiego gdzie popadnie. już małe dziecko można tego nauczyć że każda rzecz w domu ma swoje miejsce.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.03.2019 21:03
Faktycznie syf - malaria, tylko kto tak wychował córeczkę? Babcia ocknęła się zdecydowanie za późno. Najwyraźniej była niewydolna wychowawczo. Czy poszła po rozum do głowy i nie wyrządzi podobnej krzywdy wnukom, którymi chce się zaopiekować? Pięcioro dzieci! Pewnie każde z innym ojcem. Cóż, żadna doraźna pomoc takiej mamuśce nie wystarczy, tylko jeszcze bardziej ją rozleniwi. Zresztą, to nie lenistwo, tylko patologia w skrajnej postaci. Myślę, że tymczasem babcia powinna przejąć wnuki, a ich matka na terapię, jeśli chciałaby odzyskac dzieci, a może chodzi o zasiłek?
zobacz odpowiedzi (3)