Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
margaret (Ocena: 5) 09.03.2019 23:20
Czytajac wasze komentarze myślę że to wy jesteście samolubne.znam przypadek gdzie teraz już dorosła kobieta radziła sobie świetnie już w podstawówce,gotowała,sprzątała nawet piekła ciasto .od początku była obdarzona miłością i opieką przez rodziców i rodzeństwo.jest najmłodsza z pięciu dzieci.rodzice nauczyli ją samodzielności.mama pracowała w przedszkolu.ja sama jestem mamą 3 -ki dzieci i będąc w ciąży w wieku 37 lat nie zrobiłam badań prenatalnych.bo gdyby wyszło coś nie tak ,nie potrafiłabym zabić własnego dziecka.wszystkie dzieci były planowane i niczego bym nie zmieniła.życzę tej kobiecie sił i wytrwania bo będą łzy ale i radość.miłość i wiara czynią cuda.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 08.03.2019 07:11
łatwo dodac urocze zdjęcia niemowlaka, a co później? w wieku 30 lat będzie intelektualnie na poziomie przedszkolaka, zdana na pomoc innych ludzi. Gratuluje matce egoizmu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.03.2019 07:09
jest urocza, bo niewiele różni się od innych niemowląt w jej wieku. Tylko, że z czasem dzieci rosną, kończą szkoły, osiągają sukcesy, chodzą na pierwsze randki itd. zobaczymy czy wtedy matka będzie równie zadowolona.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2019 19:28
No urocza jest,owszem. Miejmy nadzieję że okaże się iż bedzie miała tylko lekkie objawy ZD. Ja natomiast nigdy bym sięnie zdecydowała na urodzenie takiego dziecka. W 11 tc ta kobieta wiedziała już co ją czeka i mimo to nie przerwała ciąży? Myślę ze to samolubne z jej strony -chciala miec dziecko,wszystko jedno jakie. A ono bedzie cierpieć. Jak ta urocza,różowa kropka urośnie,za 30 lat (jesli dożyje) bedzie nadal na poziomie intelektualnym 2latka.Na studiach mialam stycznosc na praktykach z doroslymi z ZD.okropne doświadczenie- są jak male dzieci,ciagle sie śmieją,są zbyt ufni,naiwni,niesamodzielni.W dodatku mają ogromny popęd seksualny o którym sie nie mówi.... Nic juz nie zostaje z tego "słodziaka z dodatkowym chromosomem". Przykre to jest,ale z takich dzieci geniuszów nie bedzie.To tylko kłopot,masa płaczu i wyrzeczeń dla rodziców. One szybko umierają,potem rodzic zostaje sam,ze świadomością zmarnowanego czasu i rodzicielstwa. Moze to jest okrutne co pisze,ale taka jest rzeczywistość.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.03.2019 19:05
Wspaniała dziewczynka, jest tylko jedno „ale” - niestety, jak z każda choroba bywają przypadki łagodniejsze i cięższe. Super ze robi urocze sesje zdjęciowe i pozowane w ślicznych ciuszkach. Czy za 20 lat będzie tak samo? Miłość i wsparcie owszem, ale nie koloryzujmy rzeczywistości - później większość rodziców chorych dzieci może sobie Z tym nie poradzić.
odpowiedz