Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 1) 08.02.2019 21:12
Beznadzieja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2018 19:40
po prostu nie wierze w wasza ignorancje! jaki zespol retta?!!! czy wy wiecie w ogole co to za schorzenie? powinniscie sie wstydzic
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 22:27
Polecam obejrzeć kanał na youtube Special Books by Special Kids,gdzie pewien młody nauczyciel spotka się z dziećmi i dorosłymi cierpiącymi na różne schorzenia, przeprowadza wywiady z tymi osobami i ich rodzinami w celu uświadomienia społeczeństwa,że takie osoby są równie wartościowe co zdrowe i pełnosprawne osoby.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.04.2018 19:32
Twierdzi że jest dumną matką a tak na prawdę gdyby tylko mogła z miejsca zamieniłaby się aby mieć zdrowe i normalne dziecko. I po co wstawia jej zdjęcia do internetu? Chyba chce na tym zarobić i tyle. I tak, w takich przypadkach aborcja powinna być legalna, a każdy kto uważa inaczej powinien zaadoptować takie chore dziecko, jeżeli tak zrobi wtedy może sobie wypowiadać kwestie że jest anty aborcji.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.04.2018 18:36
Ja uważam że ta kobieta jest cyniczną, wyzutą z uczuć osobą. Robi sobie z tym biednym dzieckiem setki zdjec, publikujac je w internecie.Dla tej kobiety to jest fejm, bo nawet nie odpowiedz hejterom, co zrobila poprzednim razem, a teraz to, co ona robi jest po prostu chore. Publikuje zdjecia dziecka, ktoremu mozna pomoc, piszac, ze nie narazi swej corki na bolesne operacje plastyczne.Ale tu nie chodzi o plastyke tylko, przede wszystkim o lepsza jakosc zycia dziewczynki.To nie jest ponad sily obecnej medycyny, mozna zoperowac usta dziecka,, dajac ekspander, wtedy wystarczy skory na rekonstrukcje ust.Potem wszczep kostny lub inny, rekonstruujacy niedorozwinieta zuchwe dziecka.Nie o urode tu chodzi lecz o lepsze zycie dziecka, mozliwosc zamkniecia ust, mowy i mozliwosc samodzielnego jedzenia.Mamusia jest jednak niekonsekwentna, mowiac, ze nie chce zadwac bolu dziecku, ale co w takim razie robia metalowe implanty w ustach dziewczynki.I gumki wyciagi na zebach.To nic nie da, poki nie zoperuje sie wady kostnej.Moim zdaniem, to co prezentuje ta matka to raczej zespol Minhchausena, ta kobieta zwyczajnie nie chce, by jej dziecko bylo zdrowsze, bo co wtedy bedzie publikowac w mediach. Jak dla mnie, to chore.
odpowiedz