Komentarze (11)
Ocena: 4.09 / 5
gość (Ocena: 1) 27.12.2020 18:49
Przetakiewicz przeszla sama siebie i stanela obok
odpowiedz
Dowcipkuje ale to nie jest śmieszne (Ocena: 5) 20.12.2020 16:05
Choinka jak choinka ale widzicie Radzia z gochą ubrani na buraków . Wysmarowani wiemy czym( żeby się odmłodzić ) ale ubranie to jakiś żart
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2020 14:42
A w JuEsEj znacząca część społeczeństwa nie wierzy a obchodzi, bo ma choinkę, Mikołaja i prezenty, hurrr durrrr! No i? A Jezus urodził się jakoś w marcu a obchodzisz Jego urodziny w grudniu w przesilenie zimowe, bo Gwiazdka "ukradła" święto narodzin boga słońca. Ojojoj, ubiera choinkę a protestuje, ojojoj. Nikomu tym krzywdy nie robi. Przynajmniej napędza gospodarkę, bo dzisiaj w Bożym Narodzeniu głównie o to chodzi. Dziwisz krył pedofilów a odprawia pasterkę - tym się przejmuj. A jak ateista albo muzułmanin se powiesi lampki na świerku choćby i w czerwcu, nic ci do tego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2020 09:27
Nie bardzo ogarniam, przecież spora część z tych celebrytek nie wierzy w Boga. Dopiero co protestowały za aborcją, Rozenek nawet otwarcie mówi, że Henryka chrzcić nie będzie, i że wszystkie jej dzieci są dziełem in vitro. Czemu one ubierają choinki, skoro nie będą mieć prezentów pod nią? Nie będą mieć też wigilii i nie będą dzielić się opłatkiem. No chyba, że będą, ale to już niezłe zakłamanie. Mam rozumieć, że w takim razie np.Ramadan, i każde inne święto związane z religią i Bogiem w którego nie wierzą, również świętują? I tak jeszcze wspomnę, że ta niby choinka Beaty Pawlikowskiej, nie jest jej choinką, a choinką jej fanki, ale żeby to wiedzieć to trzeba czytać opisy pod zdjęciami. Przypadkowa osoba przeglądająca zdjęcia z nudów nie musi tego robić, ale osoba, która tworzy artykuł i się pod nim podpisuje powinna wiedzieć co pisze i jakie zdjęcia wstawia.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 3) 17.12.2020 08:25
Dlaczego co trzecie zdjęcie to choinka Rozenkowej?
odpowiedz

Polecane wideo