12 żenujących zachowań, przez które kompromitujemy się na siłowni

27 Grudnia 2016

Zdarzają się wszystkim kobietom...

siłownia

Dzięki Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej Polki pokochały aktywność fizyczną. Kluby fitness oraz siłownie jak nigdy przeżywają rozkwit. Kobiety doceniają je także ze względu na okazję do spotkań towarzyskich i możliwość spotkania fajnego faceta. Niestety w publicznym miejscu nietrudno o kompromitację, tym bardziej, że siłownie i kluby fitness rządzą się własnymi regułami. Kilka razy opisywałyśmy już wyznania trenerów oraz osób aktywnie uczestniczących w fizycznych wyzwaniach na temat tego, co dzieje się w środku...

Tym razem na warsztat bierzemy najbardziej żenujące zachowania, które zdarzają się prawie wszystkim kobietom. Wiele z nich nie jest świadomych, że ośmieszają się w oczach innych – być może także w oczach wysportowanego przystojniaka.

Jeżeli chcesz uniknąć wstydu, przeczytaj, a potem zastanów się, czy kiedyś nie przydarzyła Ci się podobna wpadka.

Zobacz także: Jak wyglądać dobrze na siłowni?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-28 16:57:18

żenujące "coś" bo nawet artykułem nazwać tego nie można

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-27 22:11:03

Nie wiem skąd wytrzasnęliście podobne wpadki. Chodzę na siłownie poćwiczyć i nie zwracam uwagi na innych, więc nie zauważyłam żadnej z nich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kriss
(Ocena: 2)
2016-12-27 16:12:59

Nie wiem na jakie siłownie chodzicie albo czy w ogóle chodzicie ale takie głupoty wypisujecie, że głowa mała. Kiedy ja ćwiczę to rzadko patrzę się na innych, nie interesuje mnie czy ta osoba ćwiczy czy upuszcza telefon biegnąc na bieżni czy też pije wodę po jednym ćwiczeniu. A tak odnośnie tej wody to ja też piję wodę po każdym ćwiczeniu i nie jest to dla mnie niczym nadzwyczajnym po prostu wolę wypić po kilka łyków między ćwiczeniami niż po zakończonym treningu zasapana i zmęczona pić na raz pół czy też litr wody! To, że komuś upadnie ciężarek też nie jest dla mnie wiochą, ponieważ kto nie próbuje ten się nie dowie. Może akurat ten byłby odpowiedni, a jednak okazał się za duży

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 21:13:02

Niestety, takie siłownie istnieją... Byłam kiedyś na darmowej wejściówce do siłowni typu "premium". Gdy tam weszłam, zastanawiałam się czy to siłownia czy spęd lanserów - pełny makijaż, dokładna obserwacja i wyśmiewanie innych, mniej doświadczonych osób, selfie przy każdym ćwiczeniu to dopiero początek... Dobrze że wejście było darmowe, a ja nie skorzystałam z możliwości wykupienia karnetu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-27 15:30:36

żenującym jest en artykuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 10:37:51

Takie rzeczy zdarzaja sie przede wszystkim facetom i części z nich nie zaliczylabym do czegoś wstydliwego. Kobiety ze strachu przed takimi 'wpadkami' spędzają większość czasu na bieżni lub jednej maszynie- a niepotrzebnie. Nie ma się czego bać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1