Kulturystka zrobiła sobie przerwę w treningu. Nie uwierzysz, jak wygląda po 3 miesiącach bez ćwiczeń!

29 Listopada 2016

Niektórzy twierdzą, że bardzo się zapuściła. Ona jest szczęśliwa.

Tesia Kline

Mówi się, że sport to zdrowie, ale naprawdę różnie z tym bywa. Zbyt duży wysiłek fizyczny połączony z rygorystyczną dietą może zrujnować organizm równie mocno, co brak ruchu i nadwaga. Istnieje coś takiego jak „przetrenowanie”. Uzależnienie od siłowni też się zdarza. Brak umiaru, podobnie jak w każdej innej dziedzinie życia, zwyczajnie szkodzi. Naszej bohaterce na szczęście to nie grozi…

Tesia Kline ze Stanów Zjednoczonych przez lata była osobą mocno otyłą. W pewnym momencie postanowiła się zmienić i zajęła się kulturystyką. Schudła niemal 25 kg i zyskała perfekcyjną figurę. Brała udział w licznych zawodach, ale po sezonie zupełnie sobie odpuściła. Od 3 miesięcy je to, na co ma ochotę, a na siłowni pojawia się sporadycznie. Efekt? Jej ciało drastycznie się zmieniło. Ale, jak przekonuje 25-latka, wróci do dawnej formy na wiosnę. Na razie cieszy się chwilą.

Takiego widoku się nie spodziewasz…

Zobacz również: Twarz jak z obrazka, ale ciało... Od szyi w dół to zupełnie ktoś inny!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Serena
(Ocena: 5)
2016-12-08 12:03:39

jeżeli chcesz schudnąć do sylwestra polecam zastosowanie rewolucyjnego preparatu na odchudzanie o nazwie figurena slim. Świetnie przyśpiesza metabolizm i pomaga uporać się z nadwagą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 20:35:48

I bardzo dobrze- jak się "zapuściła" to wygląda na swoje 25 lat, a nie na 40+. Normalna, młoda kobieta o ładnej twarzy i średniej budowie. :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
fujć
(Ocena: 5)
2016-11-30 12:45:11

Ja rozumiem że ktoś mooże nie chcieć ćwiczyć jak debil sto razy dziennie, bo sama od tego typu aktywności stronie i odchudzam się na iqgreen, ale kurcze, to nie znaczy, że powinna teraz być gruba - powinna trochę rpzystopować z żarciem skoro nie ćwiczy. I wtedy by była po prostu normalna, a nie ze skrajności w skrajność leci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 13:34:30

Intensywnie ćwicząc ta panna przyjmuje dziennie mnóstwo kalorii. Przestała ćwiczyć, a ciałko nadal chce tyle jedzenia co wcześniej, bo do takiej ilości jest przyzwyczajone. Chyba nic dziwnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1