Szukasz chłopaka na siłowni? Seksowny strój i bieżnia nie wystarczą! Oni wolą...

17 Grudnia 2014

Bez wysiłku i potu się nie obędzie. Panowie za najseksowniejsze uważają silne kobiety.

fitness

To zdecydowanie nie są dobre wieści dla wszystkich z nas, które uczęszczają na siłownię, by tylko się pokazać. Okazuje się, że opinający ciało strój, firmowe buty, delikatny makijaż i misternie ułożona fryzura działają, ale... chyba tylko na inne kobiety. Bohaterki opublikowanej niedawno galerii „Rewia mody na siłowni”, choć bardzo się starają, raczej się przeliczyły. Na sali ćwiczeń mężczyźni spragnieni są czegoś zupełnie innego.

Wszystko wskazuje na to, że czas zamienić bieżnię i matę do gimnastyki na coś solidniejszego. Najlepszym wyborem będzie ławeczka do podnoszenia ciężarów lub bardziej specjalistyczny sprzęt  do ćwiczeń siłowych. Panowie są wyraźnie znudzeni takimi niepozornymi aktywnościami jak bieganie, aerobik czy zumba. Najnowsze badanie udowadnia, że dzisiaj w cenie są siłaczki.

Ankieta przeprowadzona wśród mężczyzn odwiedzających siłownie jednoznacznie wykazuje, że najseksowniejszym widokiem jest naprężone kobiece ciało zmagające się ze sztangą!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-17 10:26:24

re: Szukasz chłopaka na siłowni? Seksowny strój i bieżnia nie wystarczą! Oni wolą...

słyszeliście o akcji OLX ? za każdego "nakarmionego" kota lub psa witryna przekaże 20 kg schronisku dla zwierząt. Akcja trwa tylko do jutra wiec prosze o pomoc :) wystarczy wpisac w google nakarm psa z olx :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-17 03:33:58

re: Szukasz chłopaka na siłowni? Seksowny strój i bieżnia nie wystarczą! Oni wolą...

Napisz komentarz..Nie czytałam artykułu.. szkoda czasu. Mam tylko jedno spostrzeżenie. Trzeba być debilką żeby chodzić na podryw na siłke.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1