Wybrano najładniejsze pośladki na Instagramie. Można wpaść w kompleksy na ich widok

24 Kwietnia 2018

Są idealne.

Sommer Ray

Na Instagramie pełno jest pięknych dziewczyn, które mają tysiące, a nawet miliony podziwiających je followersów. Tak to niestety działa – im lepsze masz ciało oraz im chętniej eksponujesz je na zdjęciach, tym na większą popularność możesz liczyć.

Wyznanie Agaty: „Chętnie pojechałabym do Dubaju jako prostytutka...”

Nie wszystkim podoba się to, że cielesność stała się obecnie szybką drogą do sukcesu. Lajki jednak nie biorą się znikąd. Skoro jest popyt, jest i podaż.

Serwis Maxim.com postanowił ostatnio zrobić ranking najpiękniejszych pośladków na Instagramie. Brzmi absurdalnie? A jednak taka lista naprawdę powstała.

Oto 16 dziewczyn, które są idealne od pasa w dół. Można popaść w kompleksy na widok tych zdjęć. Chyba że… spojrzymy na te fotografie z czystej ciekawości. Przecież tak naprawdę liczy się to, jacy jesteśmy wewnątrz, a nie jak wyglądamy!

16. Angelica Kathleen

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-24 19:19:29

Jestem szczupła, nie mam płaskiego tyłka, ale nie jestem idealna. Dobra poza, trochę photoshopa i wyglądałabym jak te dziewczyny z instagrama, oczywiście tylko na zdjęciach, tak samo jak one pewnie zupełnie inaczej tak naprawdę wyglądają...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-24 13:03:21

Weszłam tu popatrzeć na dupy :o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2018-04-24 07:51:13

Super! Rok temu też złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1