Wystarczą 3 minuty dziennie, by wysmuklić nogi. Testowałyśmy - to działa!

30 Grudnia 2017

Ty też szybko zobaczysz efekt.

smukłe nogi

Nogi mogą być zarówno największą ozdobą kobiety, jak i częścią ciała, która ją najbardziej szpeci. Wszystko zależy od tego, czy skóra jest wypielęgnowana i czy nogi są szczupłe. Na ich długość czy ewentualną krzywość nic nie poradzimy. Zawsze jednak warto zawalczyć o smukłośc i gładkość.

Wcale nie trzeba wykonywać intensywnych ćwiczeń, aby poprawić ich wygląd. Tym, co liczy się najbardziej, jest wytrwałość oraz systematyczność. Podkreślają to trenerzy fitness. Niestety, chociaż perspektywa codziennych lżejszych treningów przedstawia się znacznie bardziej zachęcająco niż intensywne, długie treningi raz na jakiś czas, wcale nie tak łatwo osiągnąć ten cel. Często dopada nas niechęć albo pojawiają się inne, kuszące propozycje na to, jak spędzić wolny czas.

Mimo wszystko postaraj się zawalczyć o regularne 3-minutowe ćwiczenia. Wykonuj je każdego dnia po pobudce albo przed położeniem się spać.

Zobacz także: Jej zdjęcia PRZED i PO zszokowały internautów. Z takiej metamorfozy mało kto by się ucieszył...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Miska
(Ocena: 5)
2018-01-09 20:57:31

Ja bym nie wierzyła w cos takiego, nie wysmukli sie nog cwiczac tylko 3 minuty, do tego trzeba troche czasu i wiekszego wysiłku. Ja wysmuklilam uda dopiero po dwoch miesiacach tanca w royal dance center, na bardzo intensywnych zajechiach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karolina
(Ocena: 5)
2018-01-09 07:29:12

u mnie zadziałał tylko taniec. Próbowałam wieeeele ćwiczeń i sposobów, ale nogi miałam wyjątkowo oporne. Jestem z trójmiasta i zapisałam się na zajęcia taneczne do Centrum Tańca Szczepan . Sama nie mogę nadziwić sie efektom jakie dał taniec. Naprawdę polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-30 21:06:46

Aż sprawdzę czy to działa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1