Na którym zdjęciu jest cięższa? Blogerka udowodniła, że... pozory mogą mylić!

12 Lutego 2017

Kilogram tkanki tłuszczowej nie jest równy takiej samej ilości tkanki mięśniowej.

Fenella Scarlett McCall

Coraz głośniej mówi się o tym, że skala BMI (czyli wskaźnik masy ciała) tak naprawdę o niczym nie świadczy. Mało tego - nie brakuje zwolenników teorii, że przereklamowana jest nawet waga wyrażona w kilogramach. Wartości te mogą, ale wcale nie muszą świadczyć o tym, czy jesteśmy zgrabne, a może jednak przydałaby się nam dieta i porządny wysiłek fizyczny.

Nie wierzysz? Ta blogerka fitness nie ma wątpliwości, że popadanie w kompleksy z powodu liczby wyświetlanej na wadze to totalny nonsens. Można ważyć mniej i prezentować się fatalnie albo przybrać kilka kilogramów i wyglądać tak zgrabnie, jak nigdy wcześniej. Sama tego doświadczyła i ma na to dowody.

Zdjęcia porównawcze, które publikuje na Instagramie, zszokowały internautów.

Zobacz również: Oto NAJLEPSZE CIAŁO ŚWIATA! Podobno każda kobieta marzy o takiej sylwetce...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anapolis
(Ocena: 5)
2017-02-13 16:32:52

Prawda i jeszcze raz prawda! Dlatego zawsze powtarzam, że waga to nie wszystko. Lepiej sprawdzać obwody ciała a jeszcze lepiej mierzyć poziom tkanki bluszczowej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Śpiewak
(Ocena: 5)
2017-02-12 19:52:34

Waga nie jest istotna w wygladzie sylwetki, tylko jej stan od środka, mało kobiet to wie i katują sie dietami totalnie bez sensu, zielona herbata w postaci iqgreen jest kluczem do wszytskiego. jestem strasznie zadowolona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ilona
(Ocena: 5)
2017-02-12 22:44:27

Iqgreen też nie jest mi obce i uważam, że to mega skuteczny suplement. Jak zaczęłam dietę to słabo mi szło... ale jak dołączyłam do niej ten suplement to poszło mi o wiele lepiej i już mam - 10 kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 5)
2017-02-12 14:18:46

Kiedy ludzie się nauczą, że to własnie nie waga jest najważniejsza. Trzeba się mierzyć centymetrem! Nie powiem, ja oszalałam na punkcie zdrowego stylu życia, a miłość do tego zaszczepiła we mnie treningami E. Chodakowska (robiłam 4 treningi z płyty tygodniowo i naprawdę mimo że waga nie spadała, ja wyglądałam i czułam się lepiej). Skończyłam w zeszłym roku kierunek instruktor fitness, teraz kontynuuję naukę w progresie, ale na kierunku dietetyka i sama chcę zaszczepiać w kobietach miłość i pasję do sportu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1