Dziewczyna z kaloryferem na brzuchu - obiekt pożądania czy zaprzeczenie kobiecości?

10 Września 2016

Sprawdź, co o umięśnionych paniach myślą przedstawiciele płci przeciwnej.

kaloryfer na brzuchu

Zapanowała moda na umięśnione ciała. Prawie każda kobieta pragnie mieć wystającą pupę i płaski brzuch z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami. Niewiele pań opiera się temu szałowi, a u większości jedynym powodem jest rozleniwienie. Siłownie i kluby fitness są przepełnione, a wieczorem na ulicy możemy zobaczyć osoby, które biegają. Pogoń za idealną sylwetką dla niektórych stała się największym życiowym celem. Nie da się jednak zaprzeczyć, że odrobina sportu nie zaszkodzi, a wręcz jest dobra dla zdrowia.

Co powiedziałyby na to dawne seksbomby, takie jak Cindy Crawford, Marilyn Monroe czy Vivien Leigh? Ich sylwetkom z czasów młodości daleko było do ciał, jakie teraz uchodzą za najbardziej pożądane, a mimo to, cieszyły się ogromnym powodzeniem u płci męskiej. W tym kontekście dobrze jest zadać pytanie, czy mężczyznom naprawdę podobają się umięśnione brzuchy?

Oto odpowiedzi panów.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Oświadczył się tanim pierścionkiem? Nie nadaje się na męża!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
2.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-10 20:44:12

Pieknie wyrzezboine ciało kobiety jest super ,oczywiście ze nie może wygladac ,jak facet ,to musi być wyćwiczone delikatnie i nie werze ,ze ktoś może wybrać otylosc .Taka delikatna sylwetka u kobiety kosztuje ja dużo pracy i wysiłku .Ludzie ,którzy sa leniwi i lubia sobie za dużo pojeść mogą sobie pomarzyć o takiej budowie miesni .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-10 23:03:35

Wiesz, każdy ma swoje upodobania. Tak jak jedni wolą duże piersi, a drudzy małe - tak jednym podoba się wysportowana sylwetka, a drugim krąglejsza. Mnie bardziej podobają się grubsze osoby w porównaniu do wysportowanych, choć szanuję ich ciężką pracę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-11 15:56:32

Ja nie lubię kaloryferów u kobiet. Płaski i silny brzuch wygląda najlepiej. Nie trzeba od razu rzeźbić. Dla mnie to jednak męskawo wygląda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Małgosia
(Ocena: 5)
2017-10-26 08:27:03

Taka kobieta to zaprzeczenie swojej płci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-10 19:55:26

Ja jestem biseksualna i w moim odczuciu widoczne mięśnie u kobiet są delikatnie mówiąc... niezbyt zachęcające. A kaloryfer mnie zwyczajnie brzydzi, nadaje za dużo męskości. Już wolałabym żeby moja partnerka miała nadwagę niż sylwetkę jak na zdjęciach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Wioletta
(Ocena: 5)
2016-09-10 14:09:04

Uważam, że jeśli już jakiekolwiek przegięcie, to lepiej w tę stronę niż żeby orki chodziły po ulicy z otyłością olbrzymią i żebym musiała płacić ze swoich podatków na leczenie tych leniwych mend. Ktoś taki sam powinien sobie i qgreen zamówić i po prostu zacząć dbać o siebie.. i oby wreszcie tak zaczęło bbyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-10 19:51:49

Wy.pier.dalaj z tymi reklamami. Wiem już czego nie kupować na przyszłość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-10 19:56:55

Swoją drogą obrażanie potencjalnych klientów nie wpływa dobrze na PR marki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-10 10:06:12

Ten Dominik jest chyba niepoważny. Idiota sugeruje kobietom (nawet nie koleżankom, tylko zwykłym znajomym), że że źle wyglądają i dziwi się, że są oburzone. Kim on jest, żeby dyktować innym, jak mają wyglądać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-10 17:41:22

Zwykłym cha.mem, jakich wielu. Wystarczy spojrzeć na jakikolwiek artykuł na temat bardziej obfitych pań, tam zawsze wiele jest podobnych komentarzy i to nie tylko od panów. A i wszystko w imię zdrowia oczywiście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1