REPORTAŻ: Chodzę na siłownię, ale nie po to, żeby ćwiczyć...

07 Sierpnia 2016

Dla nich drogi karnet to prestiż. A także sposób na na poznanie przystojniaka.

kobieta na siłowni

Po latach zaniedbań Polacy zaczęli zwracać uwagę na swoją kondycję. Kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie, w modzie jest bieganie i zdrowa dieta. Ćwiczymy i odżywiamy się organicznymi produktami. Nie wynika to wyłącznie ze zdrowego rozsądku, ale coraz częściej także mody. Nawet jeśli nie czujemy takiej potrzeby, żyć aktywnie po prostu wypada. Jeśli chcesz być częścią elity, to nie masz wyjścia.

Doskonałym przykładem na słuszność tej tezy są nasze rozmówczynie. Obie są klientkami prestiżowej siłowni w centrum Warszawy. Jak przyznają, nie troska o kondycję je tam zaprowadziła. Istnieje przynajmniej kilka innych powodów, dlaczego warto wykupić drogi karnet. I chociaż ich motywy mogą wydać się zabawne, od takiej formy snobizmu jeszcze nikt nie umarł. Wręcz przeciwnie - przy okazji można zadbać o swoją formę.

A czego tak naprawdę szukają na przepoconych salach ćwiczeń? Możesz się bardzo zdziwić…

Zobacz również: Jak wyglądać dobrze na siłowni?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

manania
(Ocena: 5)
2016-08-07 19:52:37

Jestem pod wrażenia tych o to pustostanów :P siłownia to zdrowie, powinny o tym pamiętać jak o priorytecie a nie tych próżnych pobudkach. Ja brałam tabletki iqg reen i do tego miałam karnet, albo chodziłam na siłownie do kolegi. Schudłam w ten sposób w dwa miesiące 13 kilogramów i czuję się znacznie lepiej i to dzięki temu jestem szczęśliwsza, a im się pochrzaniły priorytety po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lila
(Ocena: )
2016-08-08 16:17:27

może myślą że od samego chodzenia schudną hahah :P to dobre. moja mama jest sporo po 40 i też brała iq green i schudła bardzo dużo bo prawie 20kg, jestem z niej dumna najbardziej na świecie bo o siebie zadbała:) wiem ile ją to wysiłku kosztowało więc gratulacje i dla ciebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1