#DziewczynyRządzą z Margaret w nowej kampanii Deichmann

Ta kampania i towarzysząca jej reklama całkowicie różnią się od poprzednich!
#DziewczynyRządzą z Margaret w nowej kampanii Deichmann
20.03.2017

Razem z Margaret poszukiwaliśmy już najlepszych butów na koncert lub na zakupy. Bujaliśmy się już na kuli i mierzyliśmy się oko w oko z niedźwiedziem. W końcu przyszedł czas na pościg w iście hollywoodzkim stylu. W naszej najnowszej kampanii Margaret popada w drobne „tarapaty”. Ale spokojnie… wszystko dobrze się kończy, bo przecież #DziewczynyRządzą!


Zawód piosenkarki wymaga doskonałej formy fizycznej. Skomplikowane układy choreograficzne, towarzyszące występom, bywają bardzo wyczerpujące. Czy Margaret spodziewała się, że dobra kondycja przyda się jej podczas prac nad naszą najnowszą reklamą? – Jak tylko zobaczyłam scenariusz od razu wiedziałam, że efekt będzie świetny – zdradza artystka. – Ta kampania i towarzysząca jej reklama całkowicie różnią się od poprzednich. Tym razem opowiadamy w niej historię, która do samego końca trzyma w napięciu – dodaje Margaret. Co to za historia? Póki co nie będziemy tego zdradzać. Wszystkich czytelników zachęcamy do oglądania naszej reklamy w telewizji lub odwiedzenia naszego kanału na YouTube. Możemy jedynie zapewnić, że wszystko kończy się happy endem.


Reklama telewizyjna to jednak nie wszystko. W tym sezonie, razem z Margaret, zapraszamy wszystkie dziewczyny do wspólnej zabawy pod hasłem #DziewczynyRządzą. Dziewczyny rządzą, bo razem mogą dokonywać dużych rzeczy. Jakich? Na przykład obniżać ceny butów. Cała zabawa będzie miała miejsce na dedykowanej stronie internetowej www.dziewczynyrządzą.pl. To właśnie tam, co tydzień będzie odbywało się głosowanie, która z opublikowanych tam zasad zostanie wprowadzona do sklepów Deichmann na kolejny weekend. Żeby pokazać prawdziwą siłę dziewczyn, rabat na przypisany do zasady model buta, będzie uzależniony od ilości głosów. Im więcej z Was weźmie udział w zabawie, tym wyższa zniżka!

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.08.2017 12:29
Hhhhhgcbjb
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2017 08:59
piękne fotki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie