10 typów dziewczyn, które są w każdej paczce. Którym z nich jesteś Ty?

Szara Myszka, Ślicznotka, a może Mistrzyni Spontaniczności?
10 typów dziewczyn, które są w każdej paczce. Którym z nich jesteś Ty?
Fot. iStock
21.03.2017

Znasz powiedzenie: „Przyjaciel to człowiek, który wie o tobie wszystko i wciąż cię lubi”? Chyba trudno o lepszą definicję prawdziwej przyjaźni. Przed nieznajomymi staramy się być najlepszą wersją siebie samych, więc często pewne kwestie na swój temat zatajamy lub robimy coś, na co tak naprawdę nie mamy ochoty. Robimy to, bo boimy się wywrzeć negatywne wrażenie na otoczeniu.
W starej, sprawdzonej paczce znajomych, możemy być natomiast sobą. Nie musimy niczego udawać, bo zaufani znajomi lubią nas takimi, jakimi jesteśmy – nawet jeśli daleko nam do perfekcji. Oni zresztą też nie są doskonali. I może to jest w przyjaźni najfajniejsze?
W każdej paczce można wyróżnić 10 typów dziewczyn. Jesteśmy bardzo ciekawe, którym z nich jesteś ty!


Szara Myszka


Zazwyczaj siedzi cichutko, bo nie lubi być w centrum zainteresowania. Dobrze czuje się w towarzystwie osób przebojowych, które skupiają na sobie całą uwagę. Reszta paczki uwielbia ją za niesamowitą inteligencję. Ta dziewczyna – kiedy już zdecyduje się zabrać głos w dyskusji – zawsze ma do powiedzenia coś ciekawego. Jej naturalność i interesująca osobowość sprawiają, że znajomi bardzo chętnie przebywają w jej towarzystwie.


Ślicznotka


Zawsze wygląda perfekcyjnie. Legenda głosi, że ktoś kiedyś próbował sprawdzić, jak Ślicznotka prezentuje się tuż po przebudzeniu – bez makijażu i z potarganymi włosami – i oniemiał z zachwytu. Ślicznotka nie tylko świetnie zna się na trikach urodowych, ale także na modzie. Zna najnowsze trendy; wie, jakie buty są najbardziej hot. Obudzona w środku nocy potrafi na przykład wyrecytować z pamięci wszystkie modele butów Deichmann, które Margaret wybrała do swojej kolekcji.Mamusia


Troszczy się o wszystkie osoby ze swojej paczki. Wysłuchuje, doradza, pociesza. Każdy, kto ma problem, biegnie natychmiast do niej. Jej największą zaletą jest to, że potrafi dochowywać tajemnic. Gdy znajomy się jej zwierza, ma pewność, że jego sekret nie wyjdzie na jaw.


Mistrzyni Spontaniczności


Weekendowy wyjazd do Paryża? Jasne! Impreza do 8:00 nad ranem w środku tygodnia? Czemu nie! Mistrzyni Spontaniczności wychodzi z założenia, że raz się żyje i należy kolekcjonować jak najwięcej szalonych wspomnień. Przy niej nuda nikomu nie grozi.


Trajkotka


Mówi dużo i na każdy temat. Uwielbia ploteczki. Jeśli ktoś z jej paczki czegoś nie wie, zamiast szukać odpowiedzi w Google, po prostu zwraca się do Trajkotki. Odpowiedź następuje natychmiast. To skarbnica wiedzy, choć… nie zawsze tej pożytecznej.


Chłopczyca


Najlepiej dogaduje się z towarzystwem płci męskiej. Faceci z paczki szanują ją za to, że o polityce i sporcie potrafi rozmawiać godzinami. Niektórzy z chłopaków skrycie się w niej podkochują, bo wydaje im się idealną kandydatką na partnerkę. Pewna siebie, wygadana, zdecydowana. To im imponuje.


Wzorowa uczennica


Jest typem zadaniowca. Kiedy coś ważnego jest do zrobienia/zorganizowania – można na niej polegać. Swoją pracę wykona wzorowo. Nie lubi nieprzewidzianych zdarzeń, więc zawsze do wszystkiego jest świetnie przygotowana. Bez względu na to, czy chodzi o organizację imprezy na 50 osób, czy o zarezerwowanie hotelu na wakacyjny wyjazd dla całej paczki.


Flirciara


Kiedy cała paczka znajomych wybiera się do klubu, pewne jest jedno – to Flirciara poderwie największego przystojniaka imprezy. Ta dziewczyna flirt ma we krwi. Jej przyjaciele czasem robią zakłady o to, kto tym razem padnie jej łupem.


BFF


Najlepsza przyjaciółka… wszystkich z paczki. Każdy uważa ją za swoją BFF (Best Friend Forever), bo jak nikt inny potrafi być wsparciem. Zawsze ma dla każdego czas i nie obraża się za telefony o trzeciej nad ranem. Nikogo nie wyróżnia, dla wszystkich jest tak samo sympatyczna. Przyjaciółka, którą każdy chce mieć!


Grzeczna Charlotte


Zawsze perfekcyjnie ubrana, z piękną, gładką fryzurą, poprawna politycznie, lekka neurotyczka, ale o wielkim sercu. Wkurza się za każdym razem, kiedy ktoś z paczki się upija i zrobi coś złego. To zawsze ona jest najlepszym lekarstwem na kaca.


A zatem którą dziewczyną z paczki jesteś? Bez względu na to, jaka jest odpowiedź, pamiętaj, że… dziewczyny rządzą! Właśnie taką nazwę nosi akcja marki Deichmann, w której to dziewczyny, i to dosłownie, decydują jaka zasada będzie obowiązywać w sklepie Deichmann oraz jakie buty z jakim rabatem będzie można kupić.


Co trzeba zrobić, aby upolować zniżki? Wystarczy wejść na www.dziewczynyrządzą.pl i zagłosować na regułę, która zostanie wprowadzona do sklepów w weekend.


W tym tygodniu możecie głosować albo na zasadę:


Im więcej dziewczyn, tym lepsze selfie. Zrób sobie zdjęcie z przyjaciółkami w sklepie!


albo:


Nowym rzeczom nie pozwalamy leżeć w szafie. Wyskocz na zakupy w nowym ciuchu!


Głosowanie potrwa do piątku 23 marca, do godziny 12:00. Następnie wszystkie dziewczyny, które wykonają zwycięską zasadę, kupią konkretny model butów z rabatem.


Zachęcamy do zabawy!

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:33
kurwa typy ludzi to mój ulubiony typ rzeczy zaraz obok pogadanek w liceach o cybarprzemocy
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:32
dno dna
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 22.03.2017 08:22
Cały artykul na jednej stronie, BRAWO PAPILOCIE!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.03.2017 22:49
Trajkotka :D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.03.2017 18:53
kazdym typem, dlatego nie mam swojej paczki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie