Rodzice UKRYWAJĄ PŁEĆ 2-letniego dziecka. Samo ma zdecydować, kim się czuje

19 Kwietnia 2018

Zwracają się do niego/niej bezosobowo.

Zoomek

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwyczajna rodzina. Mama, tata i uśmiechnięte dziecko. Różnica polega jednak na tym, że rodzice Kyl i Brent Myer nie zdradzają płci swojej 2-letniej pociechy. Zoomer jest rodzaju nijakiego, choć w oficjalnych dokumentach stwierdzono, że jest chłopcem lub dziewczynką. Kim konkretnie - tego nie wiedzą nawet ich najbliżsi.

Zobacz również: Młode mamy nienawidzą, kiedy robisz TO z ich dzieckiem

Amerykanie postanowili wychowywać malucha w sposób neutralny, a do kwestii płci nie przywiązują żadnej wagi. Ich potomek ma dorastać w poczuciu, że nie ma to większego znaczenia. Płeć biologiczna to tylko szczegół, a liczy się to, kim sam/sama się czuje. Skąd taki pomysł? Oboje wychodzą z założenia, że sztywne ramy przypisane płci ograniczają rozwój jednostki.

Dziecko ma się rozwijać i poznawać siebie, a na odkrycie własnej tożsamości przyjdzie jeszcze czas. Znajduje to odzwierciedlenie w sposobie, jaki się do niego/jej zwracają.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 19:16:39

Życzę temu dziecku, żeby mogło wybrać nowych, normalnych rodziców.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 18:48:00

O ile rozumiem nie narzucaniu dziecku ról społecznych związanych z płcią, wyboru zawodu cz zabawek do zabawy - tak robienie cyrku z oczywistości posiadanych narządów płciowych i na siłę bycie postępowym jest niepotrzebne. Chyba, że dziecko urodziło się hermafrodytą - to by wiele wyjaśniało i miałoby sens.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-19 14:02:47

pomijajac debilną kwestię... wiecie ze bezosobowo zwracali by się "to", a nie "oni"? nawet tego nie czytacie po wrzuceniu w Google translate?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lucja
(Ocena: 5)
2018-04-19 11:41:35

Osoby transeksualne bardzo cierpia. Tak bardzo, ze wsrod tej spolecznosci wskaznik samobojstw wynosi kolo 40. To ze akceptujesz swoja plec jest blogoslawienstwem, po co mieszac dziecku w glowie i stwarzac problemy ktorych byc moze nie ma? Po co mu ten ciezar, po co mu ewentualne konflikty z rowiesnikami? To co widzicie to na zachodzie coraz brutalniej wciskana propaganda - to ze jesli ktos czuje sie kobieta, to nia jest nie wazne czy ma penisa czy nie. Do tego dochodza tzw. Ludzie bez plci (nobinory) ktorzy nie identyfikuja sie z zadna plcia lub tacy ktorzy twierdza ze jest wiecej niz dwie plcie.Za kwestionowanie takiego stanu rzeczy("jak to nie masz plci kazdy ja ma") mozna miec powazne klopoty. Teraz np. W stanach facet ktory czuje sie kobieta ma prawo korzystac np. Z toalety damskiej, z przebieralni damskiej a jesli ktos zaprotestuje moze miec problemy. Nikogo nie obchodza obawy np. malych dziewczynek, ktore nie chca rozbierac sie przy biologicznie mezczyznie. Prawa transekualistow sa wazniejsze. Nie wszedzie tak jest ale to coraz wiekszy problem. Osoby z tego srodowiska coraz bardziej terroryzuja normalnych, dlategp pozostaje sie cieszyc, ze mieszkamy w polskim zascianku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Atre
(Ocena: 5)
2018-04-20 05:22:05

Pierdolenie... każdy w Życiu cierpi taka jest kolej rzeczy i tak toczy się życie. Śmiem twierdzić ze niektórzy nawet bardziej niż trans. To wszystko to Kwestia radzenia sobie z cierpieniem i nauka jak radzić sobie z nim gdy ono wcale nie odchodzi a tylko się zwiększa.wszyscy w którymś momencie cierpimy mniej lub bardziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2018-04-20 05:29:04

A kto zweryfikuje czy dziecko się identyfikuje szczęśliwie z płcią czy nie?! Rozumiem ze dziecko z artykułu ma opinie/orzeczenie od jakiś super specjalistaów w tej branży którzy ze 100 pewnością to orzekli. Bo jeśli nie to rodzice robią niezla krzywdę temu dziecku....małe dzieci lubią bawić się różnymi zabawkami i chodzić w ubraniach jakie im się podobają to wcale nie oznacza ze maja problem z identyfikacja płciową.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 13:50:39

Dlatego prawdziwa tożsamość płciowa następuje w wieku późniejszego dzieciństwa i dorastania. Kilkuletnie dziecko nie potrafi jasno określić, czy jest dziewczynką czy chłopcem, bo dopiero poznaje siebie i swoje ciało, dlatego operacje zmiany płci następują dopiero albo w wieku dorastania, albo w dorosłym wieku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 08:03:39

Dziecko zabrać, a rodziców zamknąć do psychiatryka. Oni są chorzy. Wygląda mi to nawet trochę tak jakby wymarzyli sobie chłopca, a urodziła się dziewczynka (albo na odwrót) i nie mogli się z tym pogodzić, więc chcą żeby dziecko wybrało sobie samo płeć i najlepiej żeby była inna niż jest w rzeczywistości. Ciekawe co mu/jej nagadają jak zapyta czemu jego/jej narządy intymne tak wyglądają? Zazwyczaj rodzice na takie pytania odpowiadają "bo jesteś chłopcem/dziewczynką", ale w przypadku tych rodziców taka odpowiedz odpada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 01:09:14

Chore. Tylko mącą dziecku w głowie i wydaję się jakby sami chcieli je wychować tak żeby miało później jakieś zaburzenia seksualne. Przecież jeżeli to dziecko jest chłopcem i zwracaliby się do niego jak do chłopca to i tak, gdyby miał jakieś zaburzenia i chciałby być dziewczynką to dowiedzieliby się o tym i mogliby to wtedy zaakceptować. A tak to dziecko wydaję się być na razie w pełni zdrowe, a rodzice jakby czekali tylko na to aż powie im, że jednak chce być kimś innym niż jest. Przecież nikt nie powiedział, że samochody są zarezerwowane tylko dla chłopców, a lalki tylko dla dziewczynek. A oznaczenie płci takie jak męska i żeńska nie wynika z charakteru i zachowań jakie człowiek z daną płcią powinien posiadać tylko z wyglądu zewnętrznego. Masz penisa? Jesteś mężczyzną. Nie masz go? W takim razie jesteś kobietą. Przecież to proste.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 01:23:50

Płeć wynika z chromosomów płci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 01:54:04

Wiem, ale rozpoznaje się ją po tym co ma się pomiędzy nogami czyli po wyglądzie zewnętrznym. O to mi chodziło, może źle się wcześniej wyraziłam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 12:39:48

a mi chodziło o to, że jak będą robić identyfikację twojego spalonego ciała, z którego prawie nic nie zostało czyli brak narządów płciowych, to biorą twoje DNA i badają płeć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 01:04:57

Oni są chorzy psychicznie, powinni jak najszybciej odebrać im to dziecko zanim mu zryją całkiem psychę. Nie wierzę, że istnieją takie po*eby na świecie jak oni. Płeć psychiczna pokrywa się z płcią fizyczną w 99proc. ...tylko niewielki proc. anomalii wynika z tego, że dziewczynki rodzą się w ciele chłopców lub odrotnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 17:20:59

To sa choroby psychiczne, zwiazane z brakiem akceptacji samego siebie, a nie kobieta w ciele mezczyzny itd. A jak kobieta marzy o tym, ze chcialaby posiadac penisa, jak mezczyzna to jest zboczona. Tak samo facet ktory tqierdzi, ze jest kobieta i sobie cycki doprawia. Kobieta albo mezczyzna rodzi sie czlowiek i za to odpowiadaja chromosomy. Czekam az swiat znormalnieje, bo nie chce doczekac czasow, kiedy bede zmuszona przez prawo, zwracac sie do zboczenca "per pani".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 13:43:36

Raczej choroby genetyczne. Owszem istnieje coś takiego jak anomalie genetyczne i to są m.in. transy czy homoseksualiści. Może się tak stać (a staje się to coraz częściej) że dziecko rodzi się chłopcem fizycznie, ale psychicznie jest kobietą - błąd chromosomów. Sama mam znajomą w pracy, która urodziła się chłopcem, chociaż nigdy nie czuła się chłopcem. Po to powstały odpowiednie kliniki, aby pomagać takim ludziom, bo to nie ich wina, że urodzili się nie w tym ciele co trzeba. Pomyłka natury po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 01:02:38

Wybrać sobie płeć? Niech ci rodzice wybiorą sobie dawców mózgu, bo ich mózgi przestały działać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz