NAJMOCNIEJSZE fotki z porodówki. Nawet matki mają problem, żeby na to patrzeć

19 Kwietnia 2018

Cud narodzin czy krwawy horror?

zdjęcia z porodówki

W tym przypadku wszystko zależy od perspektywy. Dla kobiet marzących o macierzyństwie i tych, które wydały już na świat nowe życie - poród to zawsze piękny widok. Nie brakuje jednak i takich, którym „cud narodzin” kojarzy się raczej z krwawym horrorem. Nawet jeśli marzą o dziecku, to wolałyby nie oglądać, jak rodzą inne matki.

Zobacz również: O tym efekcie ubocznym ciąży nie mówi się głośno. A jest BARDZO widoczny...

Jak widać, opinie w tym temacie są mocno podzielone. Nie dziwi więc, że zdjęcia z porodówek wzbudzają tak skrajne emocje. Jedni się nimi zachwycają, a inni nie kryją oburzenia niecenzuralnymi kadrami. Doskonale widać to w komentarzach na profilu International Association of Professional Birth Phogotraphers na Instagramie, czyli międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego profesjonalnych fotografów specjalizujących się w uwiecznianiu porodów.

Publikowane tam fotografie oceniane są bardzo różnie. Od zachwytu po obrzydzenie. Zebraliśmy te najbardziej wymowne, na których można zobaczyć noworodki zaledwie moment po opuszczeniu łona matki. To ich pierwsze minuty na świecie.

Dasz radę obejrzeć je wszystkie?

Zobacz również: Jak wyglądają BLIZNY PO CESARCE? Uwaga - to nie jest łatwy widok!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

evca
(Ocena: 5)
2018-04-30 19:13:42

Straszne to są zdjęcia z wypadków czy pokazujące cierpienie.. to po prostu zdjęcia pokazujące narodziny. Jeśli ktoś myśli, że dziecko rodzi się czyściutkie, najlepiej przez suwak w brzuchu matki i 15 min później mama jest w pełnym makijażu i formie, to może faktycznie nie powinien ich oglądać :P do pozostałych to fotki pokazujące narodziny i tyle :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 05:09:30

Hehe ale pieprzenie. Normalne świeżo Rosji dziwne że by miały być czyste gładki i pachnàce i co pewnie odrazu z botoksem i w złotych butach. ... dajcie spokôj ciężką drogę przeszły to i niezbyt wyglądają. Niech ktoś się przeciśnie przez jakiś ciasny kanał pod miastem to też się ubrudzi... artykuł shit

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-20 05:10:52

Miało być świeżo rodki...pieprzony słownik

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 17:13:00

Dokladnie. Mysle tak samo. Nie jest to ani zaden cud, ani horror.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-19 06:47:38

A z czym niby mozna miec problem? Poród to normalna, naturalna, fizjologiczna czynność. Nie widzę w tym nic odpychającego czy dziwnego, jedyne co, to nie rozumiem, po co to fotografować - to trzeba przeżyć i już, dziecko w jakiś sposób musi opuścić ciało matki, nie jest to ani sensacja, ani powód do zwrócenia obiadu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1