Na złość hejterom publikuje zdjęcia córki ze zdeformowaną twarzą

08 Kwietnia 2018

Nie zraża jej nawet to, że fotografie dziewczynki wykorzystują zwolennicy aborcji.

Sophia Weaver

O Sophii Weaver świat usłyszał na początku tego roku. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że zdjęcia chorej dziewczynki wykorzystywane są przez zwolenników przerywania ciąży. Zniekształcona twarz dziecka miała być argumentem za liberalizacją przepisów aborcyjnych. A wszystko na zasadzie: „lepiej nas poprzyj, bo inaczej i ty możesz urodzić coś takiego”.

Autorzy szokującej kampanii użyli fotografii 9-latki bez zgody matki. Wtedy Natalie Weaver rozpoczęła walkę o usunięcie kontrowersyjnych materiałów propagandowych, które godzą w dobre imię jej córki. Wydawało się, że dopięła swego, ale w niektórych kręgach dziecko cierpiące na zespół Retta wciąż postrzegane jest jako żywy argument za aborcją na życzenie.

Choć cała ta afera była bardzo bolesna dla amerykańskiej rodziny, kobieta wciąż publikuje w Internecie zdjęcia Sophii. W ten sposób chce pokazać na własnym przykładzie, że nawet najciężej chore dziecko to nie wyrok. Ma szansę na normalne życie i jest tak samo kochane, jak zdrowe.

Dziewczynka wygląda na szczęśliwą. Podobnie jak jej dumna mama…

Zobacz również: Dramatyczne zdjęcia z porodówki. Pokazała swoje martwe dziecko

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 22:27:32

Polecam obejrzeć kanał na youtube Special Books by Special Kids,gdzie pewien młody nauczyciel spotka się z dziećmi i dorosłymi cierpiącymi na różne schorzenia, przeprowadza wywiady z tymi osobami i ich rodzinami w celu uświadomienia społeczeństwa,że takie osoby są równie wartościowe co zdrowe i pełnosprawne osoby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 19:32:05

Twierdzi że jest dumną matką a tak na prawdę gdyby tylko mogła z miejsca zamieniłaby się aby mieć zdrowe i normalne dziecko. I po co wstawia jej zdjęcia do internetu? Chyba chce na tym zarobić i tyle. I tak, w takich przypadkach aborcja powinna być legalna, a każdy kto uważa inaczej powinien zaadoptować takie chore dziecko, jeżeli tak zrobi wtedy może sobie wypowiadać kwestie że jest anty aborcji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 20:06:36

To troche inaczej.Kobieta urodzila chore dziecko i kompletnie nic nie robi, by dziewczynka miala lepsze zycie.Lansuje sie ta pozbawiona uczuc kobieta, na chorobie swego dziecka.Nie wiem, czy zamienilaby sie na inne dziecko, raczej nie.Ale ona ewidentnie robi krzywde swej corce, ktora juz pare lat temu moglby miec operacje poprawiajaca jej wyglad i wydolnosc.Mama nic nie zrobila, poza glupkowatymi zdjeciami, głupi pustak z tej beby i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 18:36:37

Ja uważam że ta kobieta jest cyniczną, wyzutą z uczuć osobą. Robi sobie z tym biednym dzieckiem setki zdjec, publikujac je w internecie.Dla tej kobiety to jest fejm, bo nawet nie odpowiedz hejterom, co zrobila poprzednim razem, a teraz to, co ona robi jest po prostu chore. Publikuje zdjecia dziecka, ktoremu mozna pomoc, piszac, ze nie narazi swej corki na bolesne operacje plastyczne.Ale tu nie chodzi o plastyke tylko, przede wszystkim o lepsza jakosc zycia dziewczynki.To nie jest ponad sily obecnej medycyny, mozna zoperowac usta dziecka,, dajac ekspander, wtedy wystarczy skory na rekonstrukcje ust.Potem wszczep kostny lub inny, rekonstruujacy niedorozwinieta zuchwe dziecka.Nie o urode tu chodzi lecz o lepsze zycie dziecka, mozliwosc zamkniecia ust, mowy i mozliwosc samodzielnego jedzenia.Mamusia jest jednak niekonsekwentna, mowiac, ze nie chce zadwac bolu dziecku, ale co w takim razie robia metalowe implanty w ustach dziewczynki.I gumki wyciagi na zebach.To nic nie da, poki nie zoperuje sie wady kostnej.Moim zdaniem, to co prezentuje ta matka to raczej zespol Minhchausena, ta kobieta zwyczajnie nie chce, by jej dziecko bylo zdrowsze, bo co wtedy bedzie publikowac w mediach. Jak dla mnie, to chore.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 13:49:12

Powinna zrobić jej operacje ciemna baba, a nie chwalić się jej kalectwem w necie i oczekiwać od ludzi akceptacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 11:50:47

Jednego druga strona robią z tej dziewczynki piłkę pingpongową, malpeczkę w zoo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 07:46:09

Szkoda, że myśli o tym żeby dopiec jakimś internetowym szczekaczom a nie o własnym dziecku. Co będzie za kilka lat gdy wejdzie w okres dojrzewania? Zamiast na siłę zmuszać innych do akceptacji małej (co tej dziewczynce z samej akceptacji?) już dawno powinna szukać pomocy, lekarzy którzy mogą pomóc jej jak najbardziej zniwelować skutki choroby. Nie takie wady lekarze naprawiali, na pewno udałoby się zrobić tak by mogła wyglądać normalniej. To super, że matka kocha ją taką jaką jest, ale ona nie jest jej własnością i nie zastąpi jej kontaktu z różnymi innymi ludźmi. Zachowuje się egoistycznie, bo swoim postępowaniem pokazuje że myśli głównie o tym by dziecko było szczęśliwe przy niej a nie po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 07:12:28

I to ma być to normalne i szczęśliwe życie? Naprawdę? Ktoś normalnie myślący w to uwierzy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 05:25:41

Wystawia swoje dziecko na pośmiewisko. I to jeszcze w pełni świadomie. Nie bronie w żadnym wypadku tych idiotów obrażających tą niewinną dziewczynke, bo nikt nie ma wpływu na to czy urodzi się zdrowa czy nie. Powinna po prostu pomyśleć ta kobieta o tym, że dziecko może mieć traume po tych wszystkich obrzydliwych uwagach. W internecie bardzo łatwo kogoś zniszczyć i pogrążyc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-08 13:43:04

Zacznijmy od tego, że to biedne, chore dziecko nie rozumie tych uwag. Ona jest roślinką. Tym bardziej przeraża mnie egoizm - tak, właśnie EGOIZM - matki, która pozwala na taką wegetację i jeszcze zarabia na jej wizerunku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1