Nie uwierzysz, z kim ona zaszła w ciążę... Internauci: To szczyt nieodpowiedzialności!

12 Lipca 2017

Komentatorom bardzo nie spodobał się wiek jej wybranka. Słusznie się czepiają?

Samantha i Max Delmege

Według lekarzy najlepszy moment na dziecko to niewiele ponad 20 lat. Z prostej przyczyny - wtedy jesteśmy najzdrowsze, a nasz organizm najsilniejszy. Ciąża przebiega bez powikłań i szybciej dochodzimy do siebie po rozwiązaniu. Nie wspominając o tym, że młodej mamie łatwiej jest wychować pociechę. Statystyki wskazują jednak na zupełnie odwrotny trend.

Rodzimy coraz później. Zazwyczaj w okolicach trzydziestki, a i 40-latka z ciążowym brzuchem nikogo już nie dziwi. Nasza bohaterka urodzi bliźnięta mając 32 lata, więc mieści się w normie. Tego samego nie możemy jednak powiedzieć o tatusiu. To bardzo dojrzały mężczyzna. Według internautów zdecydowanie zbyt dojrzały.

Historia Samanthy i Maxa Delmege wzbudziła skrajne emocje. Według wielu para zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie.

Zobacz również: Młoda mama pokazała na Facebooku zdjęcia swojego zmarłego dziecka. Nie wszyscy to rozumieją...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 11:29:36

Jak Mick Jagger zostal ojcem w wieku 79 lat, a partnerka miala 29 to nikt nie huczal, ze jest nieodpowiedzialny i za stary...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 06:29:01

Niedługo mąż umrze, zostawi dorobek, ona znajdzie nowego młodego. Żyć nie umierać. Dzieci szkoda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 11:09:44

Święta racja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 14:36:59

Mam 70 letniego sąsiada który ma dwójkę małych dzieci - 5 letniego syna i 3 letnią córkę, nie wygląda na takiego by szybko miał umrzeć. Może i nie jest to do końca odpowiedzialne, ale młodzi ojcowie niestety też umierają, więc takie gadanie, że się starym nie nacieszy jest głupie. Znam 3 kobiety które wcześnie straciły mężów - jeden dostał zawału w wieku 35 lat gdy mieli 2 małych dzieci i została z nimi sama. Inny w wieku 30 lat zginął w wypadku samochodowym i tym samym osierocił 1,5 roczną córkę, a jeszcze inny miał wypadek w pracy i żona została sama z 2 dzieci i 7 miesiącu ciąży. Mam też koleżankę której rodzice są starsi od mojej babci, są już grubo po 70stce i póki co oboje świetnie się trzymają. W życiu bywa różnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 16:47:03

Nie trzeba wyglądać na umierającego żeby umrzeć. Twój sąsiad ma 70 lat i nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, że już niewiele mu zostało. Moja babcia poczuła się gorzej dopiero dzień przed śmiercią, chociaż dobrze się trzymała, miała 74 lata. Fakt, że każdy może umrzeć w młodym wieku, ale tego nikt się nie spodziewa. Taka śmierć jest szokiem dla wszystkich, co innego śmierć osoby w podeszłym wieku.. To naturalna sprawa i ani temu dziadkowi z artykułu, ani Twojemu sąsiadowi nie zostało już wiele czasu, każdy o tym wie, więc robienie sobie dzieci z kimś takim jest nieodpowiedzialne. Równie dobrze można starać się o dziecko z osobą chorą na nieuleczalną, śmiertelną chorobę, to również jest nieodpowiedzialne. Tacy ludzie świadomie skazują dziecko na wychowywanie się bez ojca/matki. Nie wiem ile Twoja koleżanka ma lat, ale raczej nie 5 i na pewno jest już pełnoletnia. Jej rodzice może postarali się o nią trochę późno, ale nie byli jeszcze tacy starzy. Ja sama urodziłam się, gdy moja mama miała 40 lat, a tata 43, nie byli młodzi, ale do starości i śmierci z jej powodu jeszcze trochę im brakowało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1