Rozebrała przedszkolaka do naga przed innymi dziećmi! Za karę!

05 Października 2010

Chłopiec został wystawiony na publiczne pośmiewisko. Nieodpowiedzialna opiekunka już została zawieszona w obowiązkach.

Rozebrała przedszkolaka do naga przed innymi dziećmi! Za karę!

Jak donosi „Głos Wielkopolski", do zdarzenia doszło w Skokach koło Węgrowca w województwie wielkopolskim. Sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie błyskawiczna reakcja przestraszonych maluchów, które opowiedziały swoim rodzicom o praktykach jednej z przedszkolanek. 

Okazało się, że wyrodna nauczycielka rozebrała do naga kilkuletniego chłopca przed grupą rówieśników, bo był niegrzeczny i chciała go ukarać. Zbulwersowani rodzice niezwłocznie poinformowali o zajściu mamę poszkodowanego przedszkolaka, a dalej sprawa trafiła prosto na biurko dyrektorki placówki.

- Nigdy nie słyszałam o podobnym zdarzeniu. Nie spodziewałam się, że może dojść do tego w naszym przedszkolu. Ta pani jest doświadczonym nauczycielem, ma za sobą dwadzieścia lat pracy. Nigdy wcześniej nie dopuściła się czegoś podobnego. Nie skarżyła się także na kłopoty z grupą, w której ma zajęcia. Nie umiem, nawet nie próbuję wyjaśniać tego, co się stało. To nigdy i nigdzie nie powinno mieć miejsca – przyznała dyrektorka w rozmowie z „Głosem Wielkopolskim”.

Mimo że nikt wcześniej nie skarżył się na nauczycielkę, dyrekcja placówki postanowiła powiadomić o incydencie kuratorium oświaty i władze szkoły, a przedszkolankę zawiesić w obowiązkach i odsunąć od prowadzenia zajęć z dziećmi.

Z kolei wojewoda wielkopolski zlecił zbadanie sprawy rzecznikowi dyscyplinarnemu dla nauczycieli.  Jak zapewnia Paulina Mitręga z biura prasowego wojewody, wszczęto już postępowanie wyjaśniające.

Poniżony publicznie maluch został objęty opieką psychologa. - Odbyły się również spotkania ekspertów z dziećmi z grupy, w której doszło do tego incydentu - zapowiedziała Dorota Śliwińska z Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Amputowali mu rączki i nóżki! Dramat 4-latka!

4-letni Harley Lane stracił wszystkie kończyny w wyniku sepsy, która zaatakowała jego organizm w maju.

Narkobiznesmenka ukryła w pochwie amfetaminę!

22-latka chciała w ten sposób przemycić dwa pojemniki narkotyku. Jej plan się jednak nie powiódł i omal nie straciła życia…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (46)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-19 20:31:35

Jezuuuu....Pojebana jakas ta laska ! °^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-11 23:50:15

chore!! powinni ją ukarać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-11 23:49:28

powinni takie karać, a nie usprawiedliwiać, takie zdarzenie może mieć skutki na cala zycie w psychice dziecka !! Trauma!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-07 15:26:14

To jest chore.... teraz każde dziecko jest wychowane bezstresowo... mogło nakłamać ... albo poprostu wyolbrzymić sprawę przeciez każdy wie że dzieci mają ogromną wyobraźnie a tym bardziej ze wcześniej nie było z tymi dzieć mi kłopotu1!!! dziecko dostanie klapsa to powie ze go bija w domu!! zal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-06 20:34:38

ehhh ta nauczyceilka wychowała już tyle dzieciakow i każde normalne. Sprawa przekręcona i niewinna nie ma już pracy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-06 18:16:07

ej , chodzi o wągrowiec nie węgrowiec !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-06 08:36:43

Ja słyszałam podzielone na ten temat wypowiedzi... Ale tam ludzie są za przedszkolanką... chłopca mają teraz za zaniedbanego i że go tak wychowują... A on niby pokazał pupę koledze a ona go wyprowadziłą z toalety przed resztę dzieci i kazała mu się nią chwalić... Ja sama nie wiem jak było więc nie mogę ocenić za dużo... Mój synek ma 2 latka i już dokazuje ale to tylko dziecko... Ale pomimo wszystko nie powinna była go wyprowadzać... Skoro to inne dzieci powiedziały rodzicom i ich to zszokowało a chłopiec się nie przyznał sam w domu to się wstydził więc to chyba nie była jego wina...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-05 21:00:09

co za debilka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-05 20:50:46

pracowałam w przedszkolu i wiem co maluchy 5-6 rokiem zycia potrafią robić.. same dla zabawy sie rozbierają.. do tego potrafią jedno drugiemu ściągnąć spodnie.. więc nie wierze do końca w to że ta nauczycielka to zrobiła sama.. czytacie a pewnie prawda jest inna.. małe nie zawsze oznacza niewinne . co nie oznacza że nauczyciele są sami wzorowi.. też maja swoje za uszami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-05 19:53:29

A Papilot znowu przekręcił nazwę miejscowości...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz