Ale afera! Zmieszali z błotem młodą mamę, bo... wyprostowała włosy rocznej córce

09 Sierpnia 2017

Krytycy twierdzą, że w ten sposób robi ze swojego dziecka obiekt seksualny.

prostowanie włosów dziecku

Coraz częściej słyszymy termin „seksualizacja dzieci”. Kryje się pod nim wszystko, co naszym zdaniem zarezerwowane jest wyłącznie dla osób dorosłych i nie przystoi maluchowi. Zarzut ten pada np. pod adresem matek, które zakładają swoim małym córeczkom krótkie spódniczki, buty na obcasach i malują ich twarze. Okazuje się, że równie niestosowne jest prostowanie włosów.

Niejaka Crystal Harden podpadła nadwrażliwym internautom, kiedy opublikowała na swoim Instagramie niepozorny filmik. Widzimy na nim małą dziewczynkę z pięknymi, długimi i gęstymi włosami. Jak na niemowlaka przystało - nie miała na sobie nic poza pieluszką.

Zdaniem krytyków to nagranie nigdy nie powinno pojawić się w Sieci, bo może trafić w niepowołane ręce. Zwyrodnialców w końcu nie brakuje.

Zobacz również: Internauci nie mają wątpliwości: „Ta matka to SADYSTKA!”. Poszło o… przekłucie uszu niemowlakowi

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 00:52:14

Nie popieram umieszczania zdjęć lub filmów ze swoimi pociechami w internecie ale ludzie przesadzają. Ja w dziecku czy ma proste włosy czy nie, czy jest gołe lub ubrane nie widzę nic seksualnego. A pedofilowi jeżeli dziecko ma się spodobać to i tak się spodoba dlatego lepiej nic nie umieszczać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1