Powstała FABRYKA DZIECI!

04 Sierpnia 2010

Indyjskie kobiety rodzą dzieci na zamówienie bogaczy z zagranicy.

Powstała FABRYKA DZIECI!

Anand, miasto w północno-zachodnich Indiach, znają bezdzietne małżeństwa z całego świata. Tam znajduje się klinika, w której mogą wynająć kobietę, aby urodziła im dziecko. Jeden dzidziuś kosztuje 22 tys. dolarów (67 tys. zł), bliźnięta są o 25% droższe.

Infertility Clinic (klinika niepłodności) istnieje od kilku lat. Prowadzi ją ginekolog dr Nayna Patel (47 l.) oraz jej mąż Hitesh Patel (53 l.). On zawiera umowy, ona produkuje dzieci. To znaczy wszczepia zapłodnione w probówce jajeczko w macicę indyjskiej matki zastępczej. Kobieta nosi je w swoim łonie przez dziewięć miesięcy i po porodzie oddaje biologicznym rodzicom. Dostaje za to 7,5 tys. dolarów (około 23 tys. zł). W Indiach to olbrzymia suma.

Aisza (27 l.) kupiła za to niewielki domek, motorower oraz opłaciła operację nerek swojego męża. Gdy oddawała noworodka Japończykom, płakała. Mimo to, chce jeszcze raz wynająć swój brzuch. Będzie miała pieniądze na studia dla własnych synów.

Większość klientów kliniki to Amerykanie, bo w USA matka zastępcza kosztuje 150 tys. dolarów.

Na Fakt.pl przeczytaj również: Zmarła najgrubsza kobieta na świecie

Zobacz także:

Przepisują antykoncepcję 11-latkom!

Antykoncepcja stała się już tak popularna, że sięgają po nią coraz młodsze nastolatki

Powstał bank Kobiecego Mleka

To alternatywa dla młodych mam, które mają mało pokarmu albo z jakichś powodów nie chcą karmić piersią… Czy podobny pomysł sprawdzi się w Polsce?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (55)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 21:04:47

67 tys zlotych ....i to jest to o czym pisalam wczesniej ze nasze kobiety rodza za grosze!!!!!!! we wczesniejszym artykule pisalo ze u nas kobiety rodza za 35 tyś...a w indich gdzie zycie duzo tansze jiz w Polsce dwa razy tyle!!!!! o co chodzi z tym naszym karejem sprzedajemy sie za bez cen!!!!! polskei kobiety nigdy sie nie ceniły...!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-12 21:01:59

Okropne!!!!!!!! ale tak to jset w krajach gdzie jest bieda!!!!!! Te kobiety sa jak krowy rozplodowe ...ja bym tak nie umiala! W taki sposob traktowac swoje ciało!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-08 22:21:13

A ja uwarza,że sie opłaca. Kobiety potrzebują pieniędzy a inne kobiety dziecka. I vice versa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-05 17:44:16

Co w tym nadzwyczajnego? nie każdy chce adoptować czyjeś dziecko ludzie bezdzietni kiedy mają okazję mieć własne dziecko normalne ,że decydują się na taki krok...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-07 21:10:33

no nie wiem czy własne dziecko to takie, które urodziła inna kobieta.... ja nie widzę różnicy między adoptowanym, a "kupnym" i moim zdaniem powinno się tego zakazać - to jest zwykły handel ludźmi. nikt mi nie wmówi, że nie mam racji . za pieniądze to ja kupuje sobie psa czy kota - i też mam do niego jakiś emocjonalny stosunek, ale nie DZIECKO. wiele osób argumentuje, że łatwo jest zaadaptować tylko starsze dzieci, bo jeśli chodzi o maluchy to ustawiają się kolejki - no, ale co z tego? jeśli ktoś pragnie dziecka - chce się kimś opiekować, kogoś wychowywać, kochać, o kogoś dbać - to moim zdaniem nie ma żadnej różnicy....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-05 17:41:27

a czy to nie można stworzyć rodziny maluchowi z domu dziecka?! ludziom chyba brak pokory nie pozwala zaakceptować faktu, że nie mogą mieć biologicznych dzieci i przesłania też fakt, że gdyby tylko chcieli, potrafiliby tak samo pokochać to cudze, na początku, dziecko. Są ludzie , którym to odpowiada ale większość gdy ma szanse na 'własne' dziecko woli zapłacić innej kobiecie za urodzenie niż wychowywać cudze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-05 16:15:46

a czy to nie można stworzyć rodziny maluchowi z domu dziecka?! ludziom chyba brak pokory nie pozwala zaakceptować faktu, że nie mogą mieć biologicznych dzieci i przesłania też fakt, że gdyby tylko chcieli, potrafiliby tak samo pokochać to cudze, na początku, dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-05 16:07:42

moim zdaniem to ze się przywiązały to normalne, ale nie ma co im wspólczuć z tego powodu, że oddają dziecko, które przez 9 miesięcy nosiły pod sercem. Przecież to ich wybór, nie? nikt ich nie zmusza, żeby wynajmowały swoje brzuchy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 23:57:02

jej jest tylko BRZUCH nic więcej to dziecko nie jest nawet cześcią jej to"zywy inkubator" komórka jajowa i plemnik sa od biologicznych rodziców Popieram takie działania bo tamci sa szczęsliwi ze maja dziecko a kobieta zwłaszcza w Indiach moze podratowac swoją rodzine finansowo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 18:43:48

Fakt iż kobieta nosi dziecko pod sercem 9 miesiecy,czuje jego ruchy,bicie serca przywiązuje ją do niego,zaczyna je kochac.To że musi oddac człowieka który rósł w niej przez 9 miesiecy musi byc straszne,dlatego nie jestem zbytnio przekonana do tego typu rozwiązań,ponieważ kobieta zazwyczaj cierpi.Jednak nie potępiam tego typu rozwiązań ani tez kobiet podejmujących sie urodzenia komuś dziecka,to ich indywidualny wybór,muszą zastanowić sie czy nie będą żałowały swej decyzji,czy są kobietami dla którcyh urodzenie komuś dziecka jest zyskiem,formą pomocy,czymś co nie wpłynie druzgocąco na ich psychikę.nie zgadzam się z opniami że jest to sprzedanie dziecka bo TO NIE JEST DZIECKO TEJ KOBIETY!chociaż uciucie że jest czyjeś jest z pewnością bardzo trudne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 17:13:00

prawda to jest chore przynajmniej dla mnie nie do wytłumaczenia bo nigdy za żadne pieniądze nie oddała bym swojego synka, ale co bieda potrafi zrobić z człowiekiem sprzedać własne dziecko żeby mieć z czego zyć!!! to jest straszne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 17:49:37

to nie jest jej biologiczne dziecko tylko je "nosi w sobie. Bo wszczepiaja juz zaplodnione w probowce jajeczko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 20:36:44

To, że nie jest jej biologiczne, nie zmienia faktu, ze i tak je kocha i trudne jest dla niej oddanie dziecka. Jak dla mnie to też jest chore.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz