7 postanowień na Nowy Rok, które powinna zrobić każda mama

01 Stycznia 2017

Zgadzasz się z tą listą? A może coś do niej dopiszesz?

noworoczne postanowienia mam

Jesteś mamą? W takim razie nie masz wytchnienia i pracujesz 24 godziny na dobę. Gotujesz, sprzątasz, pierzesz, prasujesz, zajmujesz się dzieckiem, a oprócz tego masz jeszcze zobowiązania towarzyskie i musisz poświęcić trochę czasu ukochanemu mężczyźnie. Być może ze zniechęceniem patrzyłaś na wszystkie osoby, które robiły plany na Sylwestra i nie mogły doczekać się Nowego Roku. Zastanawiasz się, co dobrego może przynieść w Twoim przypadku i w końcu dochodzisz do wniosku, że nie warto robić żadnych postanowień? Przestań tak myśleć. Jest wiele spraw, które mamy zazwyczaj zaniedbują, a powinny nad nimi popracować. Właśnie po to, aby ich życie było mniej monotonne, przestało je frustrować i żeby mogły cieszyć się każdym dniem.

Na portalu cosmopolitan.com powstała lista postanowień, które powinna zrobić każda mama. Jesteś ciekawa, w jaki sposób jakość Twojego życia może się polepszyć? Wystarczy wziąć je sobie do serca i zacząć się do nich stosować.

Zobacz także: Pokolenie STARYCH MATEK: Coraz więcej kobiet chce rodzić po 40-tce!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 4)
2017-01-03 14:44:22

Ja mam jedno postanowienie na nowy rok: schudnąć. Jak to mi się uda to będzie i więcej seksu i ładniejsze ciuchy i poczucie własnej atrakcyjności...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1