EXCLUSIVE: Wstrząsające wyznania antyszczepionkowców

25 Listopada 2017

Udało nam się dotrzeć do ich zamkniętych grup dyskusyjnych. Oto prawdziwe cytaty.

antyszczepionkowcy

W Polsce lawinowo rośnie liczba rodziców, którzy odmawiają szczepienia swoich dzieci. I to pomimo, że za niedopełnienie tego obowiązku grożą dotkliwe kary, a statystyki są nieubłagane - wracają choroby zakaźne, których od lat nie odnotowywano w naszym kraju. Powodem jest coraz większa nieufność do systemu zdrowia i duża aktywność tzw. antyszczepionkowców. Ci nie mają wątpliwości, że czasami szczepionka jest groźniejsza od ewentualnego zachorowania.

Na nic wyniki wiarygodnych badań oraz argumenty ze strony ekspertów i autorytetów medycznych. Strach narasta. Potwierdzają to wypowiedzi zaangażowanych w sprawę matek, które gromadzą się w portalach społecznościowych, by walczyć o swoje prawa. Na łamach zamkniętych grup dyskusyjnych dzielą się swoimi historiami i wzajemnie się ostrzegają. Udało nam się przeniknąć do kilku z nich, co pozwala spojrzeć na temat z nowej perspektywy.

Dlaczego ich zdaniem program przymusowych szczepień to „zbrodnia”, a medycyna często szkodzi, zamiast pomagać? Cytujemy ich prawdziwe wypowiedzi, których w oficjalnym obiegu nigdy nie usłyszysz.

Zobacz również: LIST: „Odbierać dzieci antyszczepionkowcom! Moja siostra prawie wykończyła swojego synka...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ot Ola
(Ocena: 5)
2017-11-27 21:06:51

Mój mąż się szczepi co rok ,przeciwko grypie . Ja w ogóle się nie szczepie . I to właśnie mąż mnie zaraza dwa , trzy razy w ciągu roku . Jest tak poważnie przeziebiony , że aż jestem na niego zła . On się podkuruje , a na mnie przechodzi . Wiem z własnego życia , to osoby szczepionek zagrażają te nieszczepione .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-27 21:19:30

Rozumiem, że nigdzie nie wychodzisz z domu i mąż jest jedyną osobą, z którą masz kontakt. Stąd pewność, że to on cię zaraża.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-27 21:00:24

Puszczanie tylko komentarze osób , które są za szczepienia . No fajnie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 11:28:26

Po przeczytaniu tych argumentów jestem jeszcze bardziej za szczepieniem dzieci... Nieszczepiony syn mojej znajomej też zachorował na autyzm, czy mogę teraz stwierdzić, że brak szczepień powoduje autyzm??? Hahahaha ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 11:23:23

Ciekawet czy jeśli lekarze mieliby brać 100 odpowiedzialności dziecko z powikłaniami po szczepieniu to by je dalej wykonywali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 13:03:43

A dlaczego mieliby brać odpowiedzialność? Czy to oni produkują te szczepionki? Czy np. apteka odpowiada za dany lek czy producent?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 21:41:16

Wierzę, że szczepienia są potrzebne, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że człowiek jest omylny, a szczepionki są robione ludzką ręką. W mojej miejscowości rodzinnej jest cały segmen cmentarza, na ktorym leżą noworodki, które zmarły po wadliwym rzucie szczepionek. Dzisiaj te maluszki byłyby w wieku naszych dziadków. Moja babcia do dziś wspomina dawne czasy. Czy to zniechęca mnie do szczepień? Nie... powikłania, czasem śmierć, są nieodłączną częścią medycyny profilaktycznej, ale tylko ona chroni nas wszystkich przed epidemiami. Prawdopodobnie szczepienia zaszkodzą niektórym dzieciom, tak samo, jak mogłoby im zaszkodzić cokolwiek innego, ale myślmy racjonalnie. Powikłania dotkną malutkiego procentu tu dzieci, plaga mogłaby je zdziesiątkować. Wolę podjąć ryzyko związane ze szczepieniem, niż ryzykować życiem tysięcy, bo zachciało mi się medycznego kroku w tył.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 21:35:24

"Wstrzykują nam groźne substancje z nadzieją, że część tego nie przeżyje i będzie mniej obywateli do wykarmienia" - a rząd wprowadził 500plus żeby było więcej dzieci. Skąd ci ludzie się biorą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ruda
(Ocena: 5)
2017-11-25 12:42:19

Miałam wszystkie szczepienia, żyję i mam się świetnie, trzecia ręka nie wyrosła mi na plecach. Nie chorowałam wcale. Szach mat niedouczone świry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 10:20:08

Nie ma żadnych konkretów i argumentów, tylko jakieś pesudo hasła rzucone na wiatr.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-25 07:48:47

Wypowiedzi niedouczonych oszołomów. Ale skoro wolą leczenie od profilaktyki to spoko- nie moje dziecko, nie mój problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 08:56:11

No właśnie jest to i Twój problem, i każdej innej osoby. Nieszczepione dzieci zarażają potem te za małe na niektóre szczepionki albo chore np. na raka, kiedy nie mogą być szczepione.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 12:41:28

"Nieszczepione dzieci zarażają potem te za małe na niektóre szczepionki albo chore np. na raka, kiedy nie mogą być szczepione." aaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 02:17:16

Nie wiem z czego debilko się śmiejesz? Może argument nie w pełni trafny ale jedno słowo - mutacja. Tak wirusy niestety mutują i szczepionki są wtedy bezużyteczne. Jeśli w ciele niezaszczepionego bachora wirus zmutuje się to będzie zarażał zaszczepione dzieciaki. Także taki dzieciak jest dużym zagrożeniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 12:39:49

Dobrze powiedziane. Choroby, o których zapominamy, przez takich idiotów jak antyszczepionkowcy, no niestety wracają ze zdwojoną siłą. Kiedyś też widziałam osobę chorą na polio, tak na oko facet wyglądał na 30 lat. Spytałam się go, co się stało z jego nogami, a on mi odpowiedział, że mamusia z tych lepiej wiedzących i nie zaszczepiła go. A co do autyzmu, to najczęściej jest loteria genetyczna, ale do końca nie wiadomo, co go wywołuje. Sama byłam na wszystko szczepiona, a jutro idę na szczepienia przeciwko tężcowi. Nie chcę ryzykować życiem dla durnej idei

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 13:02:17

Udowodnili już, że szczepionki nie wywołują autyzmu. Niestety głupi antyszczepionkowcy nawet w to nie wierzą. Nie rozumiem jak można być tak zacofanym. A co potem? Przecież operacje wymagają szczepień. Oni myślą, że ich bachory są niezniszczalne? Sorry ale dla mnie ci ludzie są debilami, a ich argumenty są bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-26 22:11:11

Z debilem nie wygrasz w dyskusji. I tak zniży racjonalistę do swojego poziomu. A zresztą, ci cali antyszczepionkowcy często zapominają że sami są zaszczepieni. Ich strata, najwyżej przez swoją durnotę stracą dzieci. I co później? Aż odechciewa się żyć na tym porąbanym świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz