TEST: Jak będzie miało na imię Twoje dziecko?

19 Lipca 2017

Właśnie tak najprawdopodobniej nazwiesz swoją pociechę.

wybór imienia dla dziecka

Jeśli myślisz o założeniu rodziny, prędzej czy później staniesz przed tą decyzją. Spośród setek możliwości będziesz musiała wybrać to jedyne, wyjątkowe i towarzyszące dziecku przez całe życie - imię. W teorii wydaje się to całkiem proste. Pewnie bez wahania jesteś w stanie wskazać przynajmniej kilka ulubionych. Rzeczywistość weryfikuje jednak poglądy. Szybko zrozumiesz, że to ogromna odpowiedzialność, a wątpliwości staną się coraz większe.

Rozwiąż nasz test i zbadaj swój gust w tej kwestii. Odpowiedz na 10 pytań wybierając za każdym razem tylko jeden wariant - A, B lub C. Zanotuj wyniki i dowiedz się, do których imion najprawdopodobniej ograniczysz swój wybór. To nic, jeśli nie planujesz potomstwa w najbliższym czasie. Kiedyś to nastąpi, a pomimo upływu lat Twoje upodobania raczej się nie zmienią.

Zaledwie kilka pytań dzieli Cię od poznania imion swoich jeszcze nienarodzonych dzieci.

Zobacz również: „Muszę się Wam pochwalić, jakie imiona wybrałam dla mojej córeczki!”

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kinga
(Ocena: 5)
2017-08-05 14:41:55

Z imieniem zawsze problem :D ja jestem w pierwszym trymestrze, na razie nie myślę jeszcze o imieniu. Na razie bardziej dbam o zdrowie, o skórę, kupiłam kosmetyki z mamas, a na imię jeszcze przyjdzie czas:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 23:44:47

ale to pos r a ne jak cała ta strona...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 19:14:16

Mam przewagę B. Dzieci planuję za 4-5 lat, imię wybrałam nie staropolskie, ale polskie. Nie wyobrażam sobie nadać zagranicznego imienia do polskiego nazwiska. Moim zdaniem brzmi to wieśniacko. Zdania zmieniać nie zamierzam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 15:19:58

Maja to ma na imię mój pies :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 21:48:12

No widzisz, psa można nazwać jak się chce, ale to głupie nadawać psom imię ludzkie, które nigdy nikomu nie kojarzyło się z psem. Rozumiem jeszcze Max albo Sonia, ale Maja to zupełnie normalne imię dla człowieka.. Równie dobrze ja mogłabym nazwać psa Piotrek, Janek, Kasia albo Maja ale nie zrobię tego, bo pies to pies.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-20 19:59:50

Moja kotka będzie się nazywać Oliwka albo Cynthia ;) A wcześniej miałam kochanego psa o imieniu Borys, i kto mi zabroni ? Będe nadawać ludzkie imiona bo takie mi się podobają, a nie te typowe psie czy kocie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 01:46:35

Nikt Ci nie zabroni, nazywaj je jak chcesz. Bardziej chodzi o nadawanie zwierzętom imion, które w ogóle do nich nie pasują. Max i Sonia to przecież też ludzkie imiona, a jednak wielu osobom kojarzą się z psami, bo więcej psów w polsce je nosi niż ludzi. Kojarzę psa i chomika Borysa, a Borysa jako człowieka nie znam w ogóle osobiście. Cynthia to imię raczej niespotykane w polsce, więc czemu nie? Co do Oliwki, to też jest ok, ale w zdrobniałej wersji. Kot Oliwia brzmi trochę śmiesznie. Tak samo jak np. Kot Patrycja, pies Michał i suczka Gabriela. xdd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-19 02:12:20

Mi wyszło 3 A, 3 B i 4 C, w takim razie przeważa C: zagraniczne. Raczej się z tym nie zgodzę, bo chociaż niektóre zagraniczne imiona brzmią ładnie to nigdy w życiu nie nazwałabym nimi swoich dzieci w Polsce. Moje dzieci nie mają imion staropolskich, ale są jak najbardziej spolszczone. Syn ma na imię Marcel, a córka Maja. Czyli najbardziej pasuje "A", chociaż, gdy je nadawałam to nie były jeszcze aż tak popularne jak są teraz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1