Ile najlepiej mieć dzieci i jakiej płci? Dwójkę, trójkę, a może tylko jedno?

08 Kwietnia 2011

Najgorsza opcja to kilka córek. Dziewczęta zamienią dom w piekło!

trzy córki

Kiedy małżeństwo planuje powiększenie swojej rodziny, często staje przed poważnym dylematem. Młodzi ludzie zastanawiają się: Ile dzieci chcieliby posiadać? Czy powinni poprzestać na jednym dziecku, czy może lepiej byłoby, gdyby postarali się jeszcze o kolejne pociechy?

Osoby, które marzą o idealnej rodzinie powinny wziąć pod uwagę najnowsze badania naukowców. Okazuje się bowiem, że aby stworzyć naprawdę szczęśliwy i harmonijny dom, powinna znajdować się w nim dwójka dzieci. Najlepiej, żeby były to dziewczynki! Według specjalistów, tylko takie rozwiązanie może zapewnić szczęście i spokój całej rodzinie na długie lata.

Dwie dziewczynki będą najlepiej dogadywać się ze sobą, wspólnie się bawić. Rzadziej również w takim domu pojawią się kłótnie i nieporozumienia. dziewczynki chętniej także pomogą przy codziennych porządkach. Będą doskonale ze sobą współpracować.

Niestety, powiększenie rodziny o kolejne dwie córki nie jest już takim dobrym rozwiązaniem. Decyzja ta może zakończyć się tragicznie, a cały dom może zamienić się w prawdziwe piekło. Cztery dziewczynki w domu to gwarancja ciągłych kłótni, bójek i nieporozumień. Naukowcy dowiedli nawet, że są one o wiele gorsze niż nawet piątka chłopców!

A co w takim razie z wymarzoną parą: chłopiec i dziewczynka? Okazuje się, że nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Chociaż w dzieciństwie takie rodzeństwo potrafi bardzo ładnie bawić się ze sobą i dzielić różnymi rzeczami, to jednak, gdy dorośnie często bardzo się od siebie oddala. W miarę jak znikają ich wspólne zainteresowania, pojawiają się kolejne nieporozumienia i sprzeczki.

Jeszcze mniej harmonijne okazuje się połączenie dwóch synów, które znalazło się się na trzeciej pozycji rankingu. Na czwartej znalazły się trzy córki, na piątej - trzech chłopców, na szóstej - czwórka synów.

Według najnowszych badań naukowców, płeć i ilość posiadanych dzieci ma bardzo duży wpływ na szczęście i harmonię w rodzinie. Czy Waszym zdaniem specjaliści rzeczywiście mają rację?

Karina Hefner

Zobacz także:

JAK DBAĆ O NIEMOWLAKA? Rady pielęgnacyjne dla młodych mam

Dbanie o malucha to nie lada wyzwanie. Jak się nim zajmować, aby był zdrowy i wypielęgnowany?

Psie kupy, potłuczone butelki, gumy do żucia i odpady – oto polskie piaskownice po zimie!

Topniejący śnieg odsłonił przerażający widok… Co na to rodzice?

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (121)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

niezbedne zawsze.
(Ocena: 4)
2016-08-19 13:01:43

Naj Naj lepiej to jest miec dwoje dzieci corke i syna i basta tak bylo jest i bedzie mama zadowolona bo corka tata bo syn , a jedno dziecko miec do konca zycia to taka dziwna perspektywa jakas taka sierotka. Troje dzieci dla wytrwalych , czworo to hardcore ,5 i wiecej to juz psycholog potrzebny .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ojciec Tymon
(Ocena: 5)
2014-06-06 15:44:09

re: Ile najlepiej mieć dzieci i jakiej płci? Dwójkę, trójkę, a może tylko jedno?

Jeżeli chcecie rozszyfrować jakiej płci będzie wasze przyszłe dziecko to wystarczy wejść i sprawdzić na: testy4you .pl/test/jakiej-plci-bedzie-moje-dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
scarlett
(Ocena: 5)
2014-04-30 14:11:34

re: Ile najlepiej mieć dzieci i jakiej płci? Dwójkę, trójkę, a może tylko jedno?

Zdecydowanie lepiej mieć córkę niż syna bo córka jest dużo dużo bardziej wartościowa chciałabym dozyć takiego momentu że na świecie będzie przewaga kobiet

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-23 09:56:42

Ja sama pochodze z rodziny jedynaków,sama też chce miec tylko 1 dziecko i to najlepiej dziewczynke.Uważam że tylko 1 dziecko mozna tak naprawde kochac,i nie dzielic tej milosci miedzy inne dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-15 08:59:54

Jestem mężczyzną mam 20 lat mam już żonę nie uprawialiśmy jeszcze seksu ale bardzo chciałbym mieć 2 dzieci chłopca i dziewczynkę chłopiec- Brajan na drugie Kuba dziewczynka-Andżelika na drugie Julka Chłopiec podtrzyma naszą gospodarkę kiedy będziemy starzy a dziewczynka pięknie posprząta nasz dom i może zostanie piosenkarką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-03 13:57:25

to jest ciekawe sami zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-28 11:18:08

ja mam siostrę starszą o 9 lat, w dzieciństwie dobrze się dogadywałyśmy, ona chociaż miała te 15 lat zawsze znalazła czas na zabawę ze mną lub opiekowała się mną gdy zabrakło mojej mamy, fakt że zazdroszczę jej tego że wychowywała ją nasza mama, a mnie w sumie tylko przez pierwsze 3 lata, póżniej to moja siostra była dla mnie najbliższą osobą. jak ja zaczęłam dorastać straciłyśmy dobry kontakt, ona jeździła do innego miasta do chłopaka, ja zaczęłam imprezować i praktycznie ze sobą nie rozmawiałyśmy, dopiero jak ja zaczęłam ogarniać swoje życie znowu nawiązałyśmy lepszy kontakt, a jak urodziłyśmy dzieci (mniej więcej w tym samym czasie) to stałyśmy się najlepszymi przyjaciółkami, teraz nie wiem jakbym sobie bez niej poradziła, szczególnie że sama wychowuje swoje dziecko, wszyscy przyjaciele się odemnie odwrócili i moja siostra jest tak naprawdę jedyną osobą z którą mogę szczerze porozmawiać, poradzić się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 01:11:11

alle gro.pl/show_user_auctions.p hp?uid=9953311 SUPER CIUSZKI DLA TWOJEGO MALUCHA!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-15 13:01:58

minie wiele lat zanim na świecie zostaną się sami muzułmanie także o chuście na twarzy moge jedynie pomarzyć he he ocvzywiście nigdy bym jej nie załorzyła bo to że bedzie wiecej muzułmanów nie znaczy że zmienie swoją wiare i bede udawać muzułmanke.... ale wy straszycie tym wyginięciem ludzkości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-14 13:16:55

a co za różnica czy to bd Mahomet , Chińczyk itd ważne że bd to człowiek przecież gatunek ludzki nie składa się tylko z Polaków ale całego świata... ale ty masz czarne wizje że za 50 lat tak bd już się nastoletnie wpadkowe mamusie postaraja żeby tak nie było

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-15 09:27:03

jak bedziesz zec zaslonieta chusta to zobaczysz co to za roznica

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz