HIT SIECI: Wzruszający list ojca do syna

12 Stycznia 2016

Mężczyzna podpowiada dorastającemu synowi, jak należy traktować kobiety, by znaleźć Tę Jedyną. Przeczytajcie koniecznie!

list

Każda mała dziewczynka zapytana o to, z kim chciałaby wziąć ślub, gdy dorośnie, odpowie, że ze swoim tatą. Podobnie jest w przypadku małych chłopców – większość z nich chciałaby poślubić własną mamę. Gdy dowiadują się, że to niemożliwe, bo rodzic ma już męża/żonę, nierzadko popadają w rozpacz. „Jak to? Będę musiał w przyszłości poślubić zupełnie obcą kobietę?” – pytają załamani. Z czasem wyrastają z tych dziecięcych pragnień, a nawet o nich zapominają. Pojawiają się nowe sympatie, randki, uczucia…

Serwis goodmenproject.com opublikował ostatnio list napisany przez ojca do dorastającego 12-letniego syna. Chłopak również w dzieciństwie marzył o poślubieniu swojej mamy, ale od kiedy zaczął dojrzewać, jego zainteresowanie przeszło na koleżanki. Jego tata widzi w tym okazję do wytłumaczenia synowi, w jaki sposób należy traktować dziewczyny, by znaleźć w końcu tę Jedną Jedyną.

Wzruszający list natychmiast stał się hitem sieci. Przeczytajcie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

She
(Ocena: 5)
2016-01-13 23:59:44

re: HIT SIECI: Wzruszający list ojca do syna

Bardzo fajny ten list. Aż by się chciało spotkać kogoś takiego , kto by stosował się do tych zasad. :)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-13 18:17:37

re: HIT SIECI: Wzruszający list ojca do syna

powinni tekst tego listu umiescic na jakims portalu dla facetow ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-12 11:58:25

re: HIT SIECI: Wzruszający list ojca do syna

Fajny list. Chciałabym żeby mój mąż dostał takie rady od ojca i został w ten sposób wychowany. Żeby miał szacunek do kobiet, traktował je jak równorzędnych partnerów, nie wykorzystywał. Mężczyźni teraz często wypowiadają się bardzo negatywnie o kobietach. Mówią że są puszczalskie, że ich nie szanują. Są też tacy, którzy mówią, że uwielbiają kobiety, ale tak naprawdę uwielbiają je uwodzić, zdobywać i porzucać. Liczy się ich przyjemność, do której środkiem są kobiety. Tacy mężczyźni też nie szanują kobiet. Są też tacy którzy nie szanują siebie, śpią z prostytutkami, zdradzają swoje dziewczyny, żony - mając za nim relację budowaną latami, którą może zniszczyć jeden głupi wybryk! - mężczyźni, którzy wolą pornografię od ciał swoich ukochanych. Chciałabym spotkać mężczyznę, który nie byłby egoistą, nie patrzył tylko na własny interes. Mężczyzne, który potrafiłby kochać. Ale może żeby takiego spotkać samemu trzeba wiedzieć jak kochać. A ja również mam wiele na sumieniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1