Dzień Matki: Gwiazdy, które zostaną mamami w tym roku

26 Maja 2018

Z okazji Dnia Matki przypominamy, czyja rodzina wkrótce się powiększy.

gwiazdy w ciąży

Od kilku lat w showbiznesie trwa baby boom. Bycie mamą stało się modne. Widać to na przykładzie gwiazd, które masowo zachodzą w ciąże. W 2018 r. matkami zostały: księżna Kate, Joanna Koroniewska, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Miranda Kerr i Weronika Rosati. Niektóre z nich po raz pierwszy, a inne po raz kolejny.

„Moje dziecko nie jest zobowiązane do dzielenia się z twoim” - ten post zdobył w mediach społecznościowych mnóstwo polubień

W tym roku jeszcze wiele znanych osób powita na świecie swoje dzieci. Z okazji Dnia Matki przypominamy, czyja rodzina wkrótce się powiększy.

Olga Frycz

To będzie pierwsze dziecko Frycz. „Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować” – pochwaliła się aktorka w mediach społecznościowych. Ojcem dziecka jest Grzegorz Sobieszek. Aktorka spotyka się z nim od 2016 r.

Marina Łuczenko-Szczęsna

Plotki o ciąży artystki okazały się prawdziwe. Ona i Wojciech Szczęsny spodziewają się pierwszego dziecka. Poinformowali o tym na Instagramie. „Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny” – napisała Marina.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-28 14:20:21

po niecałych 2 latach związku dziecko? gratuluję Olga, ciekawe kiedy zostaniesz samotną matką, jak już Grzegorz stwierdzi, że ten związek jest nieopłacalny :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1