Elektroniczna niania: Sprawi, że 24 h na dobę będziesz mieć na oku swojego maluszka!

27 Czerwca 2011

Co zrobić, aby mieć pewność, że Twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne?

niania video nscessity

Ciepły, pełen miłości, bezpieczny dom stwarza Twojemu dziecku najlepsze warunki do prawidłowego wzrostu i radosnego rozwoju. Już od pierwszych chwil życia maluszka warto zadbać o to, aby otoczenie, w którym przebywa, było przyjazne, stymulujące, wolne od zagrożeń. Co zrobić, aby mieć pewność, że Twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne? Zaopatrz się w nowoczesną elektroniczną nianię wideo, która pomoże Ci w codziennej opiece nad bobasem. To niezawodny sposób na to, aby mieć swojego maluszka cały czas na oku. Tylko tak jesteś w stanie zapewnić maleństwu maksimum bezpieczeństwa, od razu reagować, gdy dziecko Cię potrzebuje, natychmiast interweniować, gdy dzieje się coś niedobrego.

W trosce o noworodka

Noworodek przesypia nawet 20 godzin na dobę! Nie oznacza to bynajmniej, że możesz wówczas spać spokojnie. W trosce o bezpieczeństwo maluszka powinnaś sprawdzać, czy Twoje dziecko śpi dobrze i oddycha miarowo, dbać o to, aby leżało na pleckach, czuwać, by kołderka lub kocyk nie znajdowały się zbyt blisko jego twarzy. To pomoże uniknąć wielu, często bardzo groźnych sytuacji. Nie sposób jednak stać przy łóżeczku pociechy przez całą dobę. Warto wówczas skorzystać z niezwykle pomocnego urządzenia, jakim jest elektroniczna niania wideo, np. firmy NScessity - wyposażona w 7 calowy monitor i kamerę HD. Dzięki niemu możesz monitorować pokoik swojego maleństwa i czuwać nad nim non stop, będąc w pomieszczeniu obok. To idealne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, dla których każda „wolna” minuta jest na wagę złota.

Głowa pełna pomysłów

Wszystkie mamy wiedzą, że dzieci potrafią zaskakiwać swoją kreatywnością. Wzmożona aktywność najmłodszych powinna wzmóc Twoją czujność. Maluchy mają bowiem niezwykłą umiejętność robienia tego, czego za nic w świecie nie chcieliby ich rodzice! Miejsca niebezpieczne są dla małych urwisów jak magnes – przyciągają, intrygują, kuszą. Co zrobić, aby optymalnie zabezpieczyć miejsce zabaw i zapewnić wolny od zagrożeń rozwój? Właściwie przygotować „plac zabaw” i zaufać nowoczesnej niani wideo. Na małego odkrywcę świata czyha wiele niebezpieczeństw! Kanciaste meble, drzwi, szuflady, szafki kuchenne, ostre narzędzia, paski, tasiemki, kosmetyki, leki, a nawet bluszcz pospolity – to zaledwie część potencjalnych zagrożeń. A że mały urwisek szybko i sprytnie przemieszcza się z kuchni do salonu, a stamtąd do garażu taty, niania sprawdzi się idealnie. Dzięki temu, że ogromny, siedmiocalowy ekran posiada wiele praktycznych funkcji i ma możliwość monitorowania nawet 4 pomieszczeń w tym samym czasie, zyskujesz pełną kontrolę nad aktywnością Twojego szkraba!

Materiały prasowe

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 18:16:18

b64h3c qpyitiscoshu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 13:29:53

mAlGtA ucermuuuuocs

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 11:29:50

A million thnkas for posting this information.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 23:37:33

Moim zdaniem nianie VIDEO to już przesada. Po co wam podgląd na dziecko? Chcecie patrzeć jak śpi? Moja córeczka ma 8 miesięcy i uważam, ją za bardzo grzeczne dziecko ale nie zabawi się sama dłużej niż 10 min (no chyba, że coś broi :)). Sama mam elektroniczną nianię, której używam jak np idę zmywać, powiesić pranie na dworze, czy jak np. malutka zasnęła w trakcie jedzenia i jej się nie odbiło (usłyszałabym jakby zaczęła się dławić). Pogląd jest na prawdę zbędny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 22:31:45

Ten maluszek na zdjęciu jest śliczny !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 10:57:41

Taka niania jest dobra w b. dużych domach, moja znajoma tak miała. Mogła siedzieć na dole w ogrodzie, i słyszec płacz maulszka. Ja polecam monitor oddechu, zwłaszcza jeśli boicie sie śmierci łóżeczkowej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 10:16:15

tu chodzi o to zebys słyszala w innym pomieszczeniu jak np dziecko płacze ale dziwne ze dopiero teraz o tym papilot pisze jak to juz kilkuletni wynalazek;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 00:37:38

yy co to za różnica czy będę stała nad maluszkiem czy siedziała w innym pomieszczeniu i cały czas gapiła się na 7 calowy ekran :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 10:07:51

Jak np. będziesz coś w kuchni robić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1