Dlaczego dziecko płacze? Powstał specjalny tłumacz dla młodych mam!

17 Lutego 2011

Niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.

Dlaczego dziecko płacze? Powstał specjalny tłumacz dla młodych mam!

Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny. Nim maluch skończy rok może przepłakać 17% czasu swojego życia.

niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu. Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są o 25% inteligentniejsze, ich IQ może być nawet o 10 punktów wyższe.

Płacz niemowlaka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie maluchy niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie tłumacza płaczu dziecka WhyCry Mini ze sklepu www.babymama.pl , który pozwoli rodzicom już od pierwszego dnia zapewnić niemowlakowi to, czego naprawdę potrzebuje.

WhyCry Mini tłumaczy płacz dziecka

WhyCry Mini to pierwszy krok w komunikacji z dzieckiem. Nowe, innowacyjne urządzenie w ciągu 10 sekund interpretuje płacz niemowlaka. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha, przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu zidentyfikowanych w wieloletnim procesie badawczym.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-02 00:17:09

Biedactwo jak na zdjeciu place ooooooo.....:* Az pocalowalam monitor tak mi sie go szkoda zrobilo ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 20:38:15

jak dla mnie to bzdura! ja mam 15 lat i od urodzenia mojej siostrzenicy się nią zajmuje. poraz pierwszy zostałam z nią na 2 godz. jak miała 5 dni, nie raz zostawałam z nią w nocy i zawsze wiedziałam o co malutkiej chodzi i nigdy nie miałam z tym większych problemów. teraz mała ma roczek i jak tylko mnie widzi to nieda się opisać jak się cieszy :) bo wie że zawsze wiem o co jej chodzi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-28 13:05:27

nie chce mi sie czytac, ale matka szybko sie nauczy dlaczego jej dziecko placze. ja zajmowalam sie moimi malymi kuzynkami przez 3 mce kazdego roku i zawsze wiedzialam o co chodzi- od momentu kiedy mialy po miesiac az po 3 latka ;) to nie takie trudne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 13:33:40

dziecko powinno plakac... !! nie wrzeszczes ale plakac.. nie mozna byc na kazde zachowanie zobaczycie zakie pokolenie dzieci teraz wyrośnie.. rodzicie nie beda mieli nic do powiedzenia my przynajmniej mamy jakis szacunek i kazdy z nas wie za co dostal kiedys tam klapsaa.. a teraz co nie wolno okrzyczec uderzyc masakraa mam dziecko jestem konsekwentna mama nie karze swojego dziecka lae mju tlumacze .. he .. np. nie jedz bo slone ska mam maluszek wiedziec ze jest slone skoro nigdyt nie jakd albo uwazaj bo sie uparzysz;/ jezeli nie wie co to znaczy gorace... wszystkiego sie musi nauczyc trzeba pilnowac 24 godz i tlumaczyc pokazywa ze wszystko nie jest dokonca takie dobrze jak sie wydajee..!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 10:31:17

jak wyżej trzeba wyeliminować wszystkie przyczyny płaczu, ciekawe jak zaareaguje urządzenie kiedy dziecko poprostu lubi sobie popłakać, przecież są i takie dzieci!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-18 09:20:29

i juz sie w ogole nie wysilajmy... jeszcze niania-robot i juz :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 14:49:10

eh, reklama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 12:25:50

a tam, powinna wyczuć, nie powinna wyczuć. Nie wszystkie matki są ideałami, tak jak Wy. Jak nie wyczówa to co? Ma się załamać? Skoro technika oferuje nam takie cudo to powinniśmy się tylko cieszyć, a nie wiecznie narzekać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 11:13:36

Ja na szczęście zawsze potrafię odgadnąć czego moja kruszynka chce, ale ona jest strasznie grzeczna jak na maluszka więc śmiało mogę powiedzieć, że mam prawdziwe szczęście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-02-17 10:38:01

???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz