Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

04 Kwietnia 2016

Sprawdzisz to za pomocą kilku pytań.

David Beckham

Po kilku latach bycia ze sobą i mieszkania pod jednym dachem kobiety mają wrażenie, że znają na wylot swojego mężczyznę. Nie są im obce trudne momenty z okresu dzieciństwa drugiej połówki, jej marzenia, nawyki oraz wady. Nie znaczy to jednak, że wiedzą, jakim rodzicem okaże się partner. Kobiety często myślą, że wzajemne zrozumienie, podobne zainteresowania oraz zwyczaje są gwarantem sukcesu w kwestii rodzicielstwa. Niestety niekoniecznie.

Kiedy po jakimś czasie na świecie pojawia się upragniony potomek, świeżo upieczone matki dostrzegają, że noworodek nie jest jedynym, nowym członkiem rodziny, który zawitał do ich domu. Ku ich ogromnemu zaskoczeniu drugim okazuje się ojciec dziecka – osoba znana od lat, towarzysząca im zarówno w wielu trudnych chwilach, jak i tych najbardziej radosnych.

Nie da się ukryć, że rola rodzica pozwala odkryć w sobie nowego człowieka, ale nie zawsze jest to miłe odkrycie. Ty i Twój mężczyzna możecie nagle zrozumieć, że znajdujecie się po dwóch różnych stronach barykady.

Jak tego uniknąć? Zanim podejmiesz poważną decyzję, dowiedz się, jakim rodzicem będzie Twój ukochany. Oto kwestie, które dobrze jest poruszyć podczas rozmowy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-05 19:31:59

re: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

Nie musze sprawdzać ,bo mój się nie nadaje ,tylko za pozno się przekonałam .Sam się zachowuje jak dziecko .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-04-04 10:43:23

re: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

Tak, stosunek faceta do fast foodow jest znaczący, wnosi o tym jakim bd tatą. W koku i dresie przy facecie? Nie zartujmy! Tylko wieczorowy makijaż i elegancki kostium. Zastanawiam się, czy na porodowkę nie wybrać się w małej czarnej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-04 10:53:33

To nie o to chodzi. Faktycznie są faceci którzy są w stanie zaakceptować swoją partnerkę tylko "wystrojoną", jak jest w tym przysłowiowym koku, legginsach i zwykłym topie wygląda dla nich jak "zaniedbana fleja", bo oczekują, że będą mieć przy sobie ciągle wystrojoną laseczkę. Mój na szczęście ma do tego luźne podejście, zresztą nie nauczyłam go tego, że na co dzień chodzę odwalona jak na czerwony dywan i jemu się to podoba. Czy jestem pomalowana czy nie to mu się podobam ( maluję się raczej delikatnie bo mam w porządku cerę, jestem brunetką i mam ciemną oprawę oczu ) i na co dzień wole jeansy/leginsy i topy niż eleganckie ubrania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jak wyżej
(Ocena: 1)
2016-04-04 12:13:28

Wiem o co chodzi, moja wypowiedz na górze to sarkazm, to chyba oczywiste. Zastanawia mnie jedynie jaka kobieta jest wypacykowana 24/24 w zaawansowanym związku, po latach. Z resztą, który dojrzały facet wymaga od kobiety aby wyglądała przy niemowlęciu zawsze jak gwiazda, miała czas na wszystko (posprzątała, ugotowała, zadbała o sobie i o partnera). Osobiście nie znam facetów, którzy akceptują swoja kobietę tylko wtedy, kiedy jest wystrojona. W moim otoczeniu spotykam facetów z normalnym podejściem. I zdanie "mój a szczęście" troszkę mnie bawi. To jest norma, coś zwyczajnego a nie coś co powinno mnie uszczęśliwiać;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-04 19:19:58

no poznałam już nie jedną która na wyjazdach z facetem wstawała dużo wcześniej żeby zrobić makijaż i zmywała go późno wieczorem, żeby tylko zgasić światło i pójść spać. Nigdy nie rozumiałam, dlaczego chwalą się "a mój to przez pierwszy rok/ dwa lata nie widział mnie bez makijażu".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-04 09:27:33

re: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

MAm obecnie dwóch kandydatów na partnera i żaden z nich nie planuje dzieci, obaj boją się ślubu. Nie wiem co się dzieje z dzisiejszymi facetami...Tzn ja również w tym momencie nie jestem na to gotowa, ale w przyszłosci, jeśli będę z mężczyzną to chce wziąć ślub i pewnie zapragnę dzieci. Wasi faceci też się tak wszystkiego boją?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ałła
(Ocena: 5)
2016-04-04 09:31:24

niestety tak... Trzymaj się! :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ania
(Ocena: 5)
2016-04-04 09:56:29

Moj sie nie boi, sam bardziej chce slubu i dzieci niz ja. Oczywiscie mowie o tym,ze nie chce slubu i dzieci teraz. ale za kilka lat na pewno :) Pozdrawiam i wierze ,ze na swiecie sa tez faceci co chca miec dzieci!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-04 10:54:36

Mój nie. Dla niego normalną koleją rzeczy są takie rzeczy jak ślub, dziecko/dzieci bo jest bardzo rodzinny, bardziej niż ja. No ale też na nic nie naciska.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-07 11:18:04

Znajdziesz kiedyś faceta, który będzie chciał się na tyle zaangażować. My mamy po 21 lat, własne mieszkanie na kredyt, rozkręcamy firmę (oczywiście nie bez pomocy) i czuję, że zaręczyny są tuż tuż. Każdy dojrzewa w innym tempie:) głowa do góry :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1