Czy on jest dobrym materiałem na ojca? 50 rzeczy, które facet MUSI potrafić!

10 Października 2016

Poznaj umiejętności idealnego taty, zanim zdecydujesz się mieć z nim dziecko.

materiał na ojca

Odczuwasz coraz silniejszy instynkt macierzyński i marzysz o jak najszybszym powiększeniu rodziny? Spokojnie. Do tanga trzeba dwojga i najpierw powinnaś nabrać pewności do kandydata na ojca. Nie wierz skrajnym feministkom, które twierdzą, że mężczyzna to tylko dawca nasienia i wyłącznie do tego go potrzebujesz. Dziecko potrzebuje taty i to najlepiej wszechstronnie utalentowanego. Autorytetu i wzoru do naśladowania.

Czyli kogo? Tego dowiadujemy się z badania przeprowadzonego na grupie 2 tysięcy ojców. Panowie przyznali, że miłość to nie wszystko i dobry tata musi także coś potrafić. Co drugi badanych odczuwa gorycz porażki, kiedy nie jest w stanie naprawić czegoś w domu. Czują, że w tym momencie zawodzą i dają zły przykład pociechom.

Jakie umiejętności uważają za najważniejsze, by sprawdzić się w tej roli? Przeczytaj koniecznie, zanim zdecydujesz się mieć z nim dziecko.

Zobacz również: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-29 12:43:17

Tytuł nieadekwatny do treści. "Czy on nada się na ojca?Poznaj umiejętności idealnego taty, zanim zdecydujesz się mieć z nim dziecko." Ale skąd kobieta ma wiedzieć czy jej partner będzie rozmawiał z dziećmi po szkole, czy potrafił naprawić im zabawki skoro jeszcze NIE MA dzieci. Część z wymienionych umiejętności odkrywa się dopiero majac dzieci, więc nie wiem jak mozna brać je pod uwagę przy rozważaniu czy mężczyzna nadaje się na ojca. Tytuł powinien brzmieć 'czy on JEST dobrym ojcem' a nie czy się na ojca nadaje. Poza tym część z tych umiejętności jest zbędna lub jedynie przydatna a nie konieczna. Bo jak sprzątanie dywanu czy usuwanie lepkich plam wpływa na bycie dobrym rodzicem? Owszem, są to przydatne umiejętności, ale dotyczą prowadzenia domu a nie wychowywania dzieci. Ponadto dziecko ma również matkę i jak ojciec czegoś nie potrafi to może mama sobie z tym lepiej poradzi. A punktu o opowiadaniu sprosnych dowcipów nawet nie będę komentować ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-10 17:46:53

yyyyy...."opowiada sprośne dowcipy"? wtf? byłabym wdzięczna za uzasadnienie tego punktu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Młoda Mężatka
(Ocena: 1)
2016-10-10 11:22:26

Bez sensu :/ Prawdziwy ojciec musi umieć przewijać dziecko,chcieć się nim zajmować,by trochę odciążyć partnerkę.Nie jest ważne,by umiał puszczać jakiś tam głupi latawiec,tylko by poświęcał swojemu dziecku dużo uwagi i je kochał :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1