„Zrobię wszystko, żeby mieć dziecko”. Do czego posuwają się kobiety, które za wszelką cenę chcą być w ciąży?

14 Stycznia 2017

Skandaliczne metody w imię matczynego instynktu.

jak zajść szybko w ciążę

Zdaniem wielu osób podstawową rolą kobiety jest bycie matką, ponieważ w ten sposób spełnia się w życiu najbardziej. Wbrew tej opinii nie wszystkie panie pragną potomstwa. Wolą się rozwijać albo zwyczajnie nie czują macierzyńskiego instynktu. Można też się spotkać ze skrajnie odmienną postawą kobiety, która pragnie dziecka ponad wszystko. Charakteryzuje ją wręcz obsesyjne myślenie, co zrobić, żeby zajść w ciążę. W pewnych przypadkach dochodzi nawet do ciąży urojonej. Kobieta ma wszystkie typowe dla brzemiennych osób objawy, czyli zanika jej okres, powiększają jej się piersi, a nawet ma poranne nudności. Brak jedynie prawdziwego zarodka, który rozwijałby się w brzuchu.

Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w których kobiety posuwają się do skandalicznych zachowań, aby tylko spełnić swoje marzenie o posiadaniu potomstwa. Często mają one miejsce w naszym najbliższym otoczeniu, ale nie zawsze jesteśmy tego świadome... Czy te przypadki świadczą o zaburzeniach na tle psychicznym? A może po prostu w kobietach odzywa się pierwotny instynkt, który każe się rozmnażać?

Oto raport pokazujący, do czego są zdolne kobiety pragnące dziecka. To wcale nie bajki, ale życie.

Zobacz także: Reportaż: Złapałam faceta na dziecko

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-22 20:04:16

Nam całe szczęście wystarczyło tylko celowanie w owulację. Wyznaczałam ją sobie przy pomocy komputera cyklu - cyclotestu. Współczuję parom, które mają problem z zajściem w ciążę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-14 11:54:10

Takie baby powinno się sterylizować jak s*ki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Caroline
(Ocena: 5)
2017-01-15 09:47:10

Mowa o kobietach, które są nieszczęśliwe bo nie mogą mieć dziecka? Nawet nie wiesz jaki to jest ból! Jak kobieta budzi się rano chodzi do pracy i czasami zamyka się w łazience bo musi popłakać tak bardzo chce być matką a nie może. Chce zapewnić miłość bezbronnej istocie. Chce czuć się potrzebna i kochana i chce kochać. Najmocniej na świecie. To maleństwo za które odda życie bez wahania chociaż jeszcze go nie zna. Nie masz pojęcia co czuje kobieta, która chce być matką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-01-16 23:24:01

To chyba ciota nie kobieta, jak to czytam to sie chce az kupe zrobic, I tak umrzesz I tak z dzieckim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1