4-letnia córka zapytała ją, dlaczego ma taki WIELKI BRZUCH. Jej odpowiedź to hit Internetu!

04 Kwietnia 2017

Przeczytaj wpis, który polubiło już niemal 200 tysięcy osób.

Allison Kimmey

Niektórzy twierdzą, że kompleksów nabieramy z wiekiem. Dzieciństwo to czas beztroski, kiedy nie przejmujemy się niczym. A już na pewno nie swoim wyglądem. Samoakceptacja zaczyna dołować w momencie dojrzewania. Mało która nastolatka jest zadowolona z siebie. Na nic zapewnienia rodziców, że niczego jej nie brakuje. Wtedy jest już za późno na pocieszanie. Budowanie poczucia własnej wartości powinno zacząć się o wiele wcześniej.

Tak przynajmniej twierdzi Allison Kimmey - mama, blogerka i mentorka. Sama nigdy nie miała doskonałej figury, ale nauczyła się ją kochać. Tego samego chce nauczyć swoje dzieci. Zapis jej rozmowy z 4-letnią córką w krótkim czasie stał się hitem Internetu. Polubiło go niemal 200 tysięcy osób, a kolejnych 80 tys. udostępniło dalej.

Dlaczego tak poruszył opinię publiczną? Przeczytaj, a natychmiast zrozumiesz.

Zobacz również: Ta mama nie wytrzymała: Napisała, co naprawdę myśli o kobietach, które krytykują jej metody wychowawcze

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-05 07:55:41

Brokatowe rozstępy....Niech powie wprost ze jest grubasem i nie dba o siebie. Biedne dziecko też zaczyna mieć nadwagę, a mama to obraca w coś pięknego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kity
(Ocena: 5)
2017-04-04 23:25:29

Bekowa laska i ma fajny zdrowy dystans do siebie, ale jakby tak się skusila na IQacai to by jej brzuchol spadł :P Mi to przyanjmniej pomogło :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 15:15:22

Mi się zrobiły rozstępy kiedy ważyłam 47 -50 kg. Na piersiach, biodrach, udach. Po prostu szybko w tych miejscach urosłam w okresie dojrzewania i nic na to nie mogłam poradzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 12:16:13

Lepiej tak rozmawiać z córką niż pokazywać jej że tylko chude modelki są piekne i wpędzać dziecko w anoreksję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ksantypa
(Ocena: 5)
2017-04-04 11:07:28

Skończcie już z tym! Ta kobieta ma NADWAGĘ, czyli jest chora, to nie jest tylko kosmetyczny defekt. Po dziecku też już widać nadprogramowe kilogramy. Kiedyś już tu to pisałam: czemu pokazujecie tylko "szczęśliwe" grubaski jak mają 20-30 lat? Czemu nie pokazujecie takich po 40? Bo takich nie ma! Pani na zdjęciach jest młoda, jej organizm jeszcze jakoś znosi skutki jej trybu życia. Za kilka/kilkanaście lat zaczną ją boleć stawy, pojawią się problemy z krążeniem, będzie ciągle przemęczona, będzie miała problemy z pokonaniem kilku schodów. Czemu takich "szczęśliwych" grubasek nie pokazujecie? Ludzie nie przestają mnie zaskakiwać krótkowzrocznością dotyczącą zdrowia. I żeby było jasne: jestem przeciwna promowaniu niezdrowych nawyków prowadzących zarówno do nadwagi, jak i niedowagi. Zdrowie mamy tylko jedno i mądrze jest je szanować :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 12:01:15

A ja myślę, że my, szczupli ludzie czasami w zły sposób patrzymy na otyłych. Wiadomo, że otyłość nie bierze się tylko z obżarstwa - może być to genetyka, mogą być to leki, zły metabolizm. Jedni chudną od ręki, poćwiczą, pojedzą zdrowo i są szczupli, inni muszą się strasznie namęczyć a efekty są znikome. Na pewno ta kobieta wolałaby być chuda, jakby miała możliwość. Ale z jakiś powodów nie jest, i może wcale nie chodzi o lenistwo. Jest wiele otyłych kobiet, które nie są leniwe - osiągnęły w życiu wiele, są zadbane i są wspaniałymi ludźmi ale z jakiś powodów nie mogą być szczupłe. W każdym razie wpis tej kobiety dotyczył przede wszystkim rozstępów - a to może po ciąży się zdarzyć nawet najchudszym. Ja sama jestem szczupła, nie lubię promowania niezdrowego trybu życia ale ludzie są różni, czasami oceniamy wszystkich przez jeden pryzmat, czasami nam się wydaje, że to, że jesteśmy szczupli z natury i nigdy nie mieliśmy większych problemów z otyłością, to znaczy, że wszyscy mogą wyglądać tak jak my. Ale to tak nie działa. Dlatego apeluję o rozsądek przy postrzegania osób chudych i grubych, bo za każdym kryje się jakaś historia i powód dlaczego tak jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 17:44:43

A jak wytłumaczyć to, że dziecko pokazane na zdjęciu(dziewczynka) już ma nadwagę? Kobieta jesli ma jakieś problemy zdrowotne to powiedzmy, że nie tak łatwo jest jej zrzucić dodatkowe kg, bo zapewne jest po 30-stce, ale tak młode dziecko mimo złego metabolizmu itp powinno być pilnowane, bo w tym wieku łatwiej o zrzucenie niz pozniej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 19:56:15

No właśnie to może być genetyka. Często dzieci grubych rodziców same są grube, nawet jeśli nie są źle karmione. Po prostu taka tendencja. Oczywiście, w takim wypadku matka powinna sto razy bardziej dbać o dietę dziecka, ale to też jest potem smutne, że koleżanki dziewczynki będą zajadały się czekoladą a mała nie będzie mogła, tylko dlatego, że ma tendencje do tycia. Znałam taką właśnie dziewczynę, rodzice byli grubi, dbali jej figurę, żaliła się, ze po szkole musi chodzić na jakieś odchudzające bicze wodne, do szkoły zawsze miała ciemny chleb itp. ale pamiętam, że sama sobie kupowała colę na przerwach. Po prosty widocznie nie mogła tego zdzierżyć, że wszyscy mogą a ona nie. To jest naprawdę smutne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-04 10:03:37

To jest słabe. Zamiast dbać o siebie i dziecko, które już ma nadwagę, tłumaczy to w tak bezsensowny sposób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
meg
(Ocena: 5)
2017-04-04 13:25:18

dokladnie. patrzac na to dziecko widać, że czeka ja to samo co matke jesli sie w pore nie ogarnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz