Nazwali go „najbrzydszym dzieckiem na świecie”. Z powodu wyglądu nikt nie chciał go adoptować

11 Lipca 2018

Na szczęście los się do niego uśmiechnął

adoptowane dziecko

Dyskusja na temat płodności, a zwłaszcza przerywania ciąży, jest zazwyczaj bardzo emocjonująca. Dziwnym jednak trafem kończy się w momencie, kiedy zwolennik prawa do aborcji pyta przeciwnika o to, ile chorych dzieci zdążył już adoptować. To odpowiedź na często spotykany argument, że w trudnej sytuacji zawsze można zrzec się praw rodzicielskich i ktoś na pewno pokocha niepełnosprawne maleństwo.

Zobacz równieżJeszcze nikt nie pokazał macierzyństwa w tak brutalny sposób. Aż chce się płakać

Praktyka pokazuje, że zazwyczaj jest wręcz odwrotnie. Dzieci z poważnymi problemami zdrowotnymi, które trafią do rodziny zastępczej lub domu dziecka, mają ogromne trudności ze znalezieniem nowych rodziców. Są skazane na samotność i cierpienie. Ale na szczęście nie zawsze, bo są też tacy ludzie jak Nika Zlobina.

Rosjanka zdecydowała się na adoptowanie chłopca, którego nikt nie chciał. Tylko dlatego, że wizualnie różni się od innych.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-15 15:24:01

Ja tylko trochę nosek widzę do operacji a kiedyś będzie przystojniak! zobaczycie super ta nowa mama poprostu jest dla mnie wzorem kobiety podziwiam ją ma bardzo dobre serce i w ogóle gdyby więcej ludzi tak myślało na tym świecie żylibyśmy w raju a ci co hejtuja to poprostu śmiecie jak można tylko wygląd oceniać? ludzie teraz głupieją baby tylko tapeta operacje na cycki sztuczne rzęsy i tylko wygląd a charakter takiej to dno dlatego później taka hejtuje takie dziecko trzymam kciuki za chłopca żeby wyrósł na super szczęśliwego chłopaka i dał ogrom szczęścia swojej nowej mamie pokazał tym wszystkim anty że się mylą że takie dzieci też chcą żyć i też chcą być szczęśliwe i żeby ludzie normalnie ich traktowali

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 23:30:23

Szkoda, że nie napisaliście dlaczego ten chłopiec tak wygląda... jego biologiczna matka chciała dokonać aborcji, ale nie do końca się to udało. Co do komentarzy niżej, ten chłopiec jest już po operacjach plastycznych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 16:48:41

No ale nie do końca jego twarz wygląda normalnie, więc chirurg trochę sp*erdolił sprawę. Ja bym chodziła z nim tyle razy do niego, aż w końcu by miał normalną twarz jak inne dzieci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 20:20:04

Chirurg tego nie sp*erdolił, tylko po prostu przed operacjami wyglądał znacznie gorzej niż teraz, poza tym miał kilka operacji plastycznych, a nie jedną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 22:04:00

Na jej miejscu zabrałabym go do chirurga plastycznego, żeby zrekonstruował mu twarz, bo nie jest tak źle. Małe poprawki i już będzie ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 20:14:48

A dla mnie właśnie ma bardzo sympatyczną twarz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 17:31:38

Wystarczy operacja rekonstrukcji twarzy, i chłopak będzie miał w miarę normalne życie. A bez ręki, czy nogi można żyć. Nie tacy niepełnosprawni istnieją, poruszają się na wózkach, i nikt nic nie mówi, a dziecku to wytykają. Ręce opadają na ludzką głupotę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-11 14:16:09

szacun dla tej pani.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-07-11 11:30:49

Wcale nie jest jakiś dużo inny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1