Po przeczytaniu tego już nigdy nie sprzeciwisz się adopcji dzieci przez gejów

11 Marca 2018

„Nie wyobrażam sobie lepszych rodziców” - twierdzi 12-latek, który ma dwóch ojców.

Adopcja dzieci przez gejów

W Polsce wciąż trwa nieśmiała dyskusja na temat związków partnerskich. Choć instytucja ta dotyczy także osób heteroseksualnych, które nie są zainteresowane ślubem - wprowadzenie jej do polskiego prawa jest na razie mało realne. Konserwatywni politycy twierdzą, że to pierwszy krok do małżeństw homoseksualnych, a na to nigdy się nie zgodzą. W krajach zachodnich geje i lesbijki już od dawna mogą się pobierać, a nawet adoptować dzieci.

Ten temat nie jest u nas nawet podnoszony. Najpierw trzeba uregulować kwestię związków jednopłciowych. Paradoks polega jednak na tym, że unikamy tego, bo boimy się, że przedstawiciele mniejszości seksualnych w kolejnym kroku „wyciągną ręce po dzieci”. Tylko czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Z publikacji „East Anglian Daily Times” wynika, że absolutnie nie.

Gazeta opublikowała wyznanie 12-letniego Thomasa, który ma dwóch ojców i nie wyobraża sobie lepszej rodziny.

Zobacz również: „W ostatniej chwili wycofałam się z adopcji. Paulinka nie będzie miała nowej mamy”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 07:30:07

Ja czytałam historię, gdzie dwóch gejów adoptowalo małego chłopca i potem gwałcili go oraz wymieniali się nim z innymi gejami a takich sytuacji było i jest pewnie więcej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 09:24:51

O tym się nie mówi bo po co...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 10:22:28

nie, po prostu zle historie sa szokujace i to o nich sie pisze. czy ktos pisal o tobie artykul ze masz kochajaca rodzine? zapewne nie. ale o zwyrodnialcu, ktory katuje dziecko pisza wszyscy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ven
(Ocena: 5)
2018-03-11 10:58:20

Ale nie mozesz oceniać wszystkich gejow po odosobnionych przypadkach. Bo to mozna taką logiką zajść dalej - każdy mężczyzna to gwałciciel bo mężczyźni gwałcą, każda kobieta to pedofilka - bo nauczycielka przespała się z mocno nieletnim uczniem. Każdy ksiądz sypia z ministrantami - bo księża to pedofile. Można tak w kółko i do niczego takie generalizacje nie zaszkodzą. Znam dziecko wychowywane przez dwie matki. Chłopak jest szczęśliwy. Ma wszystko. Miłość, czułość, opiekę, dobre wzorce. Jest akceptowany. Ja wolę patrzeć na te dobre strony. Oczywiście - nie ignorując złych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-11 21:31:25

Wiesz, że rodzeni ojcowie też gwałcą swoje dzieci, a matki nic z tym nie robią? Jest mnóstwo takich historii, są też heteroseksualne pary, które albo molestują dzieci, albo się nad nimi znęcają. Obejrzyj sobie filmy dokumentalne "Tata, I love you", "Dom nad Missisipi" i "Obietnica dzieciństwa", a zobaczysz jak fajnie być adoptowanym przez "normalną" parę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1