Absurdalne zachowania rodziców

14 Kwietnia 2016

Czy Wy byłybyście gotowe na podobne poświęcenie?

rodzice

Miłości rodziców do dzieci nie da się zmierzyć. Podobno to uczucie, które przewyższa wszystkie inne. Do czego zdolni są niektórzy z nich? Czy poświęcenie w przypadku takich relacji ma jakieś granice?

Wśród rodziców można spotkać typy surowe, które wychowują potomstwo według bezlitosnych zasad. Wszystko po to, aby dziecko poradziło sobie w dorosłym życiu i miało łatwiej niż oni sami. Nie da się jednak zaprzeczyć, że niektórzy trzymają się zupełnie innego modelu. Są dzieci, które dostają to, czego chcą i niekoniecznie chodzi o rzeczy materialne.

Jakie nietypowe zachcianki mają niektóre pociechy? Do czego posuwają się rodzice, żeby je spełnić? Wszystko wskazuje na to, że nie ma żadnych granic… Serwis buzzfeed.com zebrał na ten temat szokujące wyznania.

lizj4625b9060

Poszłam z dzieckiem na zakupy. Oboje mieliśmy na sobie zwierzęce przebrania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-04-14 15:46:13

re: Absurdalne zachowania rodziców

lizj4625b9060

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-14 06:35:47

re: Absurdalne zachowania rodziców

Rodzice mojej koleżanki zabraniali jej spotykać się z chłopakiem, który był niewierzący ! Oni "wzorowi" chrześcijanie itp. Bali się, że sprowadzi ją na złą drogę, nie wezmą ślubu, nie ochrzczą dzieci... Najlepsze jest to, że ona wtedy miała tylko 21 lat i o takich rzeczach jak ślub i dzieci jeszcze nie myślała. W końcu się rozstali po ponad roku, bo nie mogła znieść ciągłych awantur z rodzicami po spotkaniu z chłopakiem, a wobec niego też czuła się okropnie, ponieważ jej rodzice nie mogli zaakceptować faktu, że jest ateistą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1