Czy zostałaś skrytykowana za to, z iloma facetami spałaś?

„Ostatnio miałam ciekawą sytuację z facetem, z którym się spotykałam” – pisze Iza.
Czy zostałaś skrytykowana za to, z iloma facetami spałaś?
Fot. pexels
09.07.2024

Wiadomo, że żyjemy w świecie podwójnych standardów. Mężczyznom wolno więcej i więcej im się wybacza. Jak facet sypia z kim popadnie to jest „zagubiony”, „szuka prawdziwej miłości” lub po prostu „jest ogierem”. Jak zdradza, to zawsze winna jest ta druga, która go omamiła i oczarowała. Od kobiet oczekuje się wierności i zachowania dziewictwa do ślubu. Albo przynajmniej, żeby nie miała więcej niż dwóch, trzech kochanków.

Nie wpisuję się w te oczekiwania. Mam 32 lata i spałam z 9 facetami. Nie uważam, że to dużo, czy mało. Tak mi się układało życie, tak wyglądały moje związki. Nigdy nie przespałam się z chłopakiem, którego znałam przygodnie, ale nawet jeśli to by się zdarzyło lub zdarza innym kobietom – co z tego? Żyjmy po swojemu i dajmy żyć innym.

Zobacz także: Mąż stosuje wobec mnie przemoc emocjonalną

Poruszam ten temat dlatego, że ostatnio miałam ciekawą sytuację z facetem, z którym się spotykałam. Byliśmy na kilku udanych randkach. Wydawał się normalnym kolesiem. Na naszym ostatnim spotkaniu opowiadaliśmy sobie o naszej przeszłości intymno-związkowej. On najpierw przechwalał się, że zdarzało mu się w tej kwestii zaszaleć. Raz w życiu miał trójkąt. Sypiał też czasem z dziewczynami, które ledwo znał. Mówił o tym lekko, a ja przyjęłam to spokojnie. Chciał szaleć to szalał, jest przecież wolnym człowiekiem. Kiedy jednak ja powiedziałam mu o tym, z iloma facetami byłam, on zaczął kręcić nosem, że „to dużo”. Przypominam, gościu chwilę wcześniej chwalił się swoim bogatym doświadczeniem łóżkowym, a na cyfrę 9 zareagował jakby był księdzem, który nie może udzielić rozgrzeszenia. On sypiał z nieznajomymi, ja z facetami, na których mi zależało, ale to ja jestem ta zła i ta rozwiązła.

To było oczywiście nasze ostatnie spotkanie, bo nie znoszę takiego podejścia do kobiet i takiego nierównego traktowania. Jestem tylko ciekawa, czy wam też się zdarzyło, że facet, który nigdy nie był święty, tej świętości oczekiwał od was.

Pozdrawiam,
Iza

Czy zostałaś skrytykowana za to, z iloma facetami spałaś? Zagłosuj:

28 % tak
73 % nie

Polecane wideo

Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku
Ranking: Najbardziej i najmniej zmysłowe znaki zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 11.07.2024 09:04
Tak to prawda z żadną wcześniej mnie nie miała , a spytałem Ją jeszcze czy gdyby cofnąć czas też by to z nim zrobiła , odpowiedziała że tak , że było jej fajnie i niczego nie żałuje.
zobacz odpowiedzi (4)
Gość (Ocena: 5) 10.07.2024 08:26
Moja przed ślubem miała jednego , pytałem więc się przyznała kiedy z kim i jak to się stało , nie mam pretensji o to ani do niej ani do niego , był pierwszy , umiał ją zbajerować więc ją dostał i była jego. Co prawda nie jestem zadowolony z tego bo który facet by chciał żeby jego dziewczynę miał ktoś wcześniej.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 09.07.2024 08:49
Tylko faceci z kompleksami albo malo doswiadczeni wypytuja o ilosc partnerow seksualnych.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 09.07.2024 08:23
Za to, z iloma spałaś- nie. Za to, z iloma uprawiałaś seks- jak najbardziej można. I to działa w dwie strony- bujna przeszłość seksualna może przeszkadzać innej osobie, preferującej wstrzemięźliwość w tej kwestii. Tutaj zaś mamy połączenie mitomana i hipokryty. ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2024 06:16
Mi trafił się 30 letni prawiczek szukający dziewicy, który nie potrafił się pogodzić z ,,moją przeszłością” czyli 2 długoletnimi związkami. Wiać od takich jak najdalej!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie