Czy facet z taką przeszłością będzie mi wierny?

„Zastanawiam się, czy warto mu zaufać”.
Czy facet z taką przeszłością będzie mi wierny?
Fot. pexels
28.06.2024

Mam 29 lat i byłam w trzech poważnych związkach. Każdy trwał po kilka lat. W każdym byłam partnerom wierna, myślę, że z wzajemnością, a przynajmniej mam taką nadzieję. Teraz spotykam się z kimś zupełnie różnym od tego, co dobrze znam. To facet z kolorową przeszłością. Był w wielu przelotnych relacjach, nie ukrywa tego przede mną. Zdarzały mu się zdrady i znajomości na jedną noc. Twierdzi, że nigdy nie był zakochany i poczuł to dopiero do mnie. Podobno chce się ustatkować.

Zobacz także: Kolega obraźliwie skomentował mój wygląd przy wszystkich znajomych

Spotykamy się od trzech miesięcy, ale zastanawiam się ciągle, czy facet z taką przeszłością będzie mi wierny. Nie wiem, czy warto mu zaufać. Z jednej strony nie chcę go przekreślać, bo każdy ma na sumieniu różne rzeczy i liczy się chęć poprawy. On już nie zmieni przeszłości, więc trzeba by było odciąć się od niej grubą kreską. Boję się jednak, że zdradzanie weszło mu w nawyk. Przyznał uczciwie, że wielokrotnie skakał w bok w przeszłości. Widzę, ile go kosztują te wyznania i doceniam to, że chce uczciwie mi o wszystkim opowiedzieć. Nie wybiela się, nie usprawiedliwia. Przyznaje, że zachowywał się podle i więcej taki nie chce być.

Do tej pory zachowywał się wobec mnie bez zarzutu. Mogę zajrzeć do jego telefonu w każdej chwili, sprawdzić wiadomości, czy polubienia w social mediach. Nie dzieje się tam nic podejrzanego. Z tyłu głowy mam jednak obawy i nie umiem się ich pozbyć. Waszym zdaniem da się zmienić o 180 stopni dla właściwej kobiety? Zależy mi na nim. Czuję, że się zakochałam i nie chcę cierpieć przez własną naiwność.

Aga

Czy mężczyzna, który nigdy nie był wierny, jest w stanie zmienić się dla właściwej kobiety? Zagłosuj:

37 % tak
63 % nie

Polecane wideo

Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób?
Skandaliczne stroje Bianki Censori. Dlaczego Kanye West ubiera żonę w ten sposób? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2024 23:35
Słuchaj serca:)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.06.2024 06:31
Ale z was kretynki
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.06.2024 10:13
"Mężczyźnie można ufać, ale trzeba sprawdzać, czy jest wierny". Już teraz wpadasz w paranoję, do czego sama się przyznajesz, pisząc o sprawdzaniu telefonu (a nawet lajków na fejsie). Skończ to, bo mu nie ufasz i nie zaufasz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2024 09:16
Ufasz my ale sprawdzasz tel... Zdecyduj się,🤣
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2024 08:45
Wierność czy nie, ty sprawdź lepiej najpierw, czy on nie jest nosicielem jakichś choróbsk.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie