Czy umówić się z facetem, który jest w związku?

„Coś nas do siebie ciągnie”.
Czy umówić się z facetem, który jest w związku?
Fot. pexels
19.06.2024

W mojej pracy pojawił się ostatnio nowy chłopak. Nie ukrywam, że bardzo w moim typie. Będziemy pracować w jednym dziale, więc szefowa prosiła mnie, żebym go przeszkoliła. Od razu złapaliśmy super kontakt. To samo poczucie humoru, te same spostrzeżenia na różne kwestie. Między słowami wyszło, że on jest w związku, więc natychmiast wycofałam się z flirtu.

Nigdy nie miałam w zwyczaju podrywać zajętych facetów, więc tutaj postanowiłam podobnie. To jednak czuć, kiedy się komuś podobasz, i ja to z jego strony widzę. Zerka na mnie, uśmiecha się, komplementuje, szuka kontaktu dłonią, czasem żartuje w sposób, który jest na granicy „grzeczności”. Podoba mi się to wszystko i chętnie kontynuowałabym tę grę, ale gdyby był singlem.

Zobacz także: Myślałam, że zostanę matką chrzestną. Brat wybrał jednak kogoś innego

Flirt z pracy przeniósł się na SMS-y i tam też często to on inicjuje kontakt. Ostatnio napisał, że chętnie poszedłby do kina i czy mam ochotę dołączyć. Mam, ale wiem, że nie powinnam. Temat jego dziewczyny to między nami tabu. Ja nie pytam, on nie mówi. Coś nas do siebie bardzo ciągnie, ale wolałabym, żeby zakończył tamten związek, zanim cokolwiek się między nami wydarzy. Raz słyszałam, jak kłóci się z nią przez telefon, więc tam raczej nie jest dobrze. Wiem tylko, że są razem od półtora roku, nie mieszkają ze sobą.

Mam chęć iść z nim do kina i zobaczyć, co się stanie. Przyjaciółka twierdzi, że najpierw powinnam postawić ultimatum, to znaczy, żeby najpierw zerwał z tamtą, a potem się ze mną umawiał, ale nie czuję, że to ten etap relacji. Do niczego między nami nie doszło, równie dobrze mogę wyjść na kretynkę, która po kilku tygodniach znajomości oczekuje jakichś deklaracji.

Umówić się z nim czy czekać na dalszy rozwój wydarzeń między nim a jego dziewczyną?

Marta

Czy umówić się z facetem, który jest w związku? Zagłosuj:

19 % tak
81 % nie

Polecane wideo

5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz
5 sygnałów, że jesteś bardziej atrakcyjna, niż myślisz - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 3.69 / 5
Foka (Ocena: 3) 24.06.2024 15:28
Moze ta propozycja kina byla tylko kolezenska. Nie polecam jednak wdawac sie w zadne romanse z kolesiem, ktory jest po pierwsze zajety, a po drugie pracujecie razem. Z tego wynikna same problemy. Nie wierze, ze w ogole rozwazasz z nim ewentualne romansowanie...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.06.2024 13:31
D.z.i.w.k.a to styl życia, a nie zajęcie... Gdybyś nią nie była, to nawet przez chwilę nie miałabyś wątpliwości.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.06.2024 12:54
Romans w pracy rzadko kiedy dobrze się kończy, a z zajętym to Ty wyjdziesz na tym źle.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 20.06.2024 05:56
Średnia rada przyjaciółki. Facet bedac w związku umawia się z inną-uwierzyłybyście gdyby obiecał zerwać albo powiedział że już się rozstali? Skoro się z tym nie kryje to raczej chce czegoś na boku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.06.2024 21:54
Twoja przyjaciółka ma głupią przyjaciółkę. Tak ciebie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie