Czy pożyczać mojej teściowej ubrania? Prosi o to coraz częściej

„Nie ma własnych ubrań i dodatków, że ciągle musi korzystać z mojej szafy?”.
Czy pożyczać mojej teściowej ubrania? Prosi o to coraz częściej
Fot. pexels
13.06.2024

Nie mam z moją teściową bardzo zażyłej relacji, bo to specyficzna kobieta, ale można powiedzieć, że się „dogadujemy”. Ona nie ukrywa, że podobają jej się moje ubrania. Nie kupuję sobie nowych rzeczy często, ale zawsze dbam o to, żeby były jakościowe. Staram się o nie dbać.

Już kilka razy zdarzyło się, że teściowa coś ode mnie pożyczyła. Raz to była sukienka, innym razem płaszcz, teraz sweter. Ten ostatni trzyma u siebie już od trzech tygodni i jakoś nie spieszy się z tym, żeby mi go oddać. Mieszkamy w tym samym mieście, bywa u nas w weekendy, ale jakimś cudem ciągle zapomina o swetrze. Ostatnio zapytała, czy pożyczę jej torebkę. Pożyczyłam, ale jeśli mam być szczera, to wkurzyło mnie to. Czy ona nie ma własnych ubrań i dodatków, że ciągle musi korzystać z mojej szafy?

Zobacz także: Nie rozczulam się na widok dzieci

Nie wiem, jak teraz wybrnąć z tej sytuacji, bo naprawdę nie mam ochoty się z nią dzielić moimi ciuchami. Rozumiem pożyczenie czegoś na wyjątkową okazję, a nie po to, żeby chodziła w moich rzeczach na co dzień. Jak to załatwić, żeby nie było afery? Czy już za późno, żeby to odkręcić i w dalszym ciągu jej pożyczać ciuchy?

Anita

Czy pożyczać mojej teściowej ubrania? Zagłosuj:

7 % tak
93 % nie

Polecane wideo

Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny?
Internauci twierdzą, że ten influencer wygląda jak miks dwóch megaprzystojnych aktorów! Faktycznie podobny? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 13.06.2024 22:26
Już to było redakc.jo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2024 12:29
Pozwoliłaś, to masz za swoje. Stanowczo zażądaj zwrotu i równie stanowczo powiedz, że z pożyczaniem już koniec. Jeśli czegoś potrzebuje, to niech kupi lub idzie do sklepu społecznego.
zobacz odpowiedzi (1)
ola (Ocena: 5) 13.06.2024 06:46
Nigdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie