Czy mogłabyś być z chłopakiem, który Cię zdradził?

Ewelina nie umie być sama. Woli być w relacji z kimś, kto nie jest wobec niej lojalny.
Czy mogłabyś być z chłopakiem, który Cię zdradził?
Fot. pexels
14.05.2024

Zawsze mi się wydawało, że nie umiałabym wybaczyć zdrady. Trzeba mieć swoją godność i odciąć się od osoby, która nie jest wobec nas lojalna. Tyle w teorii, bo życie pokazało mi, że kiedy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, jestem w stanie wybaczyć nawet niewierność. To było zaskakujące odkrycie dla mnie samej.

Może łatwiej byłoby mi odejść, gdyby to był świeży związek. Jesteśmy jednak razem od prawie 5 lat. To kawał wspólnego czasu i nie umiałabym tego tak po prostu przekreślić. Chcemy się kiedyś pobrać, kupić dom, założyć rodzinę. Nie wyobrażam sobie mieć dzieci z kimkolwiek innym.

Zobacz także: Moja mama przesadza z medycyną estetyczną

Przyjaciółki kompletnie nie rozumieją mojej decyzji. Ich zdaniem trzeba się szanować i odejść. Skoro raz zdradził, zrobi to ponownie, i tak dalej. Żadna z nich nie jest jednak w naszej skórze i nie wie wszystkiego o naszym związku. Nie będę przekreślać człowieka, który jest dla mnie wszystkim, ze względu na jeden błąd. Wybaczyłam, dałam mu szansę, ale kolejnych nie będzie i on o tym wie. Dla mnie najważniejsze, że on naprawdę żałuje tego, co zrobił i obiecał, że to się nigdy nie powtórzy. Zaufam mu, ale zachowam też czujność.

Wierzę, że on mnie więcej nie skrzywdzi. Nasz związek po zdradzie się wzmocnił, ale jestem świadoma, że nie u każdego tak jest. Trzeba się naprawdę kochać i to nie za coś, a mimo czegoś. Ja kocham, mimo że zostałam zdradzona. Czasem warto wybaczyć i dać drugą szansę. Póki co nie żałuję.

Pola

Czy mogłabyś być z chłopakiem, który Cię zdradził? Zagłosuj:

18 % tak
82 % nie

Polecane wideo

Emoji, które uwielbiają boomerzy. Generacja Z w ogóle ich nie używa
Emoji, które uwielbiają boomerzy. Generacja Z w ogóle ich nie używa - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.75 / 5
Marago (Ocena: 4) 17.05.2024 22:24
To zależy od postawy zdradzającego. Jeśli serio żałuje, jest mu jakkolwiek przykro - można spróbować się dogadać. Ale jeśli się awanturuje, dokucza osobie zdradzanej i obarcza ją winą za zdradę- to taką relację należałoby zakończyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2024 13:28
Wszystko zależy jak człowiek postrzega zdradę. Raczej bym się nie spodziewała że to będzie jedyny raz. Jeśli kobieta będzie umiała żyć w trójkącie to można to ciągnąć. Ale ja osobiście nie pozwoliłabym na coś takiego, chce być dla swojego partnera najważniejsza i najpiękniejsza. Ale z doświadczenia wiem że faceci zdradę traktują jak sport
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2024 11:36
Chłopak dobrze robi.
odpowiedz
qqłka (Ocena: 5) 14.05.2024 08:32
On wie, że Twoje zachowanie trąci desperacją i będzie miał w przyszłości nieskończenie wiele szans, bo cały list ocieka niskim poczuciem własnej wartości...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie