Wolę być sama niż w związku. Też tak macie?

„Skasowałam aplikacje randkowe, a weekendy spędzam w domu”.
Wolę być sama niż w związku. Też tak macie?
Fot. Unsplash
02.05.2024

Nigdy nie sądziłam, że w wieku 32 lat będę sama, ale tak właśnie się stało. Wydawało mi się, że do tego czasu dawno założę rodzinę, będę miała męża, dzieci i kredyt na dom. Tymczasem nie mam nawet chłopaka. Mieszkam sama, weekendy spędzam przed Netflixem, a aplikacje randkowe skasowałam dawno temu.

Nie czuję się z tego powodu gorsza czy jakaś wybrakowana. Mam poczucie, że otacza mnie spokój. To miła odmiana po kilku nieudanych związkach i całej masie koszmarnych randek z Tindera.

Zobacz także: Przez sąsiada boję się jeździć windą

Wielokrotnie podejmowałam próby, żeby stworzyć fajną, wartościową relację, ale zwyczajnie nie wyszło. Doszłam w końcu do wniosku, że wolę być sama niż w związku. Nie ukrywam, że to bezpieczne i wygodne. Nie pamiętam już nawet, kiedy ostatni raz płakałam albo przejmowałam się jakimś facetem. Dawno, dawno temu i nie tęsknię za tymi emocjami.

Zastanawiam się, czy też tak macie? Czy ten stan minie mi za jakiś czas i jeszcze zapragnę z kimś być? Na ten moment wydaje mi się, że najlepszy okres życia mam właśnie teraz, kiedy jestem sama i nic nie muszę.

Magda

Ty też wolisz być sama niż w związku? Zagłosuj:

65 % tak
35 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ ♥
Horoskop miłosny na MAJ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.05.2024 10:04
Ja też sama i skasowałam portale randkowe, jednak chciałabym poznać fajnego normalnego faceta, czasami doskwiera mi samotność. Wybieram jednak samotność niż związek z kimś kto mi nie pasuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2024 22:54
Podobnie jak Ty mam 32 lata, tez jestem singielką z wyboru. Ok, jestem po rozwodzie ale od tego czasu próbowałam ponownie związać się z facetem ale to jednak nie dla mnie. Dobrze mi tak jak jest, cenie sobie niezależność. Poza tym przygoda i nowe znajomości to coś co lubie :)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.05.2024 19:22
Po prostu nie masz na tyle wyobraźni, żeby ogarnąć, że jesteś jeszcze młoda ale czas szybko leci i ani się nie obejrzysz, jak nie będziesz mogła już w nikim wybierać, ani przebierać, a zamiast tindera zostaną ci sanatoria miłości co najwyżej xd, a starość samemu bywa smutna i ciężka..
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 02.05.2024 16:35
Nie, wolę swój spoko związek. Raz, że stały partner gwarancją zdrowia, a dwa, że czynsz tańszy;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.05.2024 07:27
Same , ale u mnie wynika to bardziej z charakteru pracy, od lat pracuje w jednej z duży firm turystycznych i co pol
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie