Czy to normalne, że on tak szybko otrząsnął się po rozstaniu?

„Ja nie mogę dojść do siebie, a on się zachowuje jakby nic się nie stało”.
Czy to normalne, że on tak szybko otrząsnął się po rozstaniu?
Fot. pexels
11.04.2024

Chciałabym, żeby ktoś mi wytłumaczył, jak działa męski umysł. W zeszłym tygodniu rozstałam się z chłopakiem. Od kilku miesięcy się między nami nie układało, głównie z powodu jego siostry. Ostatnia rozmowa skończyła się rozstaniem. Oboje płakaliśmy. Z mojej strony emocje były szczere, z jego chyba nie.

Ja od zerwania nie mogę dojść do siebie, a on się zachowuje jakby nic się nie stało. W weekend był na imprezie, teraz pojechał ze znajomymi w góry. I ja naprawdę rozumiem, że social media to kłamstwo i nie pokazują prawdziwych emocji, ale już sam fakt, że on jest w stanie imprezować i się bawić, w czasie gdy ja wyję w poduszkę i nie mam ochoty nawet na jedzenie, jest dla mnie jak policzek.

Zobacz także: Wstydzę się przedstawić chłopaka rodzinie

Co on chce udowodnić? Że już mu nie zależy i rozstanie ze mną spłynęło po nim jakby nigdy nic? To nie jest niedojrzały gówniarz, który tymi filmikami i zdjęciami chce mi zrobić na złość. To po prostu nie jest ten typ charakteru.

Źle mi z tym, że ja nie mogę spać, cierpię i przeżywam rozstanie, a on ma się dobrze. Czy to normalne, że tak szybko się otrząsnął? Podobno mnie kochał, ale teraz to już nie wiem.

Iza

Czy to normalne, że on tak szybko otrząsnął się po rozstaniu? Zagłosuj:

76 % tak
24 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
qqłka (Ocena: 5) 11.04.2024 10:00
Tak, to całkowicie normalne. Skoro się rozstaliście, a w dodatku od dawna było między wami źle, to co niby miałby rozpamiętywać. Nic was nie łączy, nie macie dzieci, wspólnego majątku itp. Życie toczy się dalej. Zapomnij, przestań obserwować go w social mediach i też wyjdź do ludzi (jeśli lubisz kontakt z nimi) lub zaangażuj się bardziej w rozwijanie zainteresowań (jeśli bliżej tobie do introwertyczki). Przestań też mu cokolwiek wypominać, jest twoim BYŁYM, to rozdział zamknięty i nie musi z niczego ci się tłumaczyć.
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 11.04.2024 08:17
Mężczyźni tacy są, ukrywają i blokują emocje. A później mają zawały, udary, depresje i problemy z używkami. Jeśli jest nam smutno, to trzeba to przeżyć, nie przed tym uciekać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2024 07:25
Skoro od kilku miesięcy było źle, to on pewnie wylogował się emocjonalnie z tego związku już wcześniej, a rozstanie nie było dla niego tak ciężkie. I moim zdaniem on postępuje lepiej - miał czas na żal po stracie związku, teraz odpoczywa w gronie najbliższych, którzy go wspierają emocjonalnie. Lepsze to niż smarkanie w łóżko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2024 05:48
Mnie zastanawia to "glownie przez jego siostre". A co niby ona ma do waszego zwiazku, zapewne sie wtracala...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie