Czy powinnam czekać aż on się rozwiedzie?

„Twierdzi, że z żoną już nic go nie łączy”.
Czy powinnam czekać aż on się rozwiedzie?
Fot. Unsplash
10.04.2024

Na Badoo poznałam faceta, który odpowiada mi pod wieloma aspektami. Szukałam kogoś, kto ma ciekawe pasje, jest inteligentny i ma poczucie humoru. Z Mariuszem rozmowa od początku przebiegała bardzo fajnie. Nie było żadnych podtekstów ani z jego, ani z mojej strony, więc to była miła odmiana po wcześniejszych doświadczeniach. Otworzyliśmy się na siebie.

Rozmawialiśmy tak przez kilka dni. W końcu zaproponował spotkanie. Było równie miło. Niczym nie różni się od faceta, którego sobie wyobrażałam. Zastanawiałam się, czy będzie miał ochotę na kolejną randkę. Okazało się, że miał. Spotkaliśmy się drugi raz, potem trzeci. Za każdym razem utwierdzałam się w przekonaniu, że Mariusz jest bardzo wartościowym facetem.

Zobacz także: Czy to ładne imię dla dziewczynki?

W końcu przyznał mi się, że z żoną nic go już nie łączy, ale nie jest jeszcze rozwiedziony. Byłam zaskoczona, bo wcześniej mówił, że jest singlem. Stwierdził, że kłamał, bo bał się, że od razu go skreślę. Miał rację. Nigdy nie przypuszczałam, że mogłoby mnie coś połączyć z żonatym mężczyzną. Mariusz powiedział, że zależy mu na mnie i poprosił, żebym dała mu szansę.

Nie wiem, co robić. Związać się z nim już teraz? Czekać, aż on się rozwiedzie? A jak to potrwa jeszcze miesiącami? Zastanawiam się nad najlepszym dla mnie wyjściem.

Dodam tylko, że on nie mieszka już z żoną. Powiedział, że mogę go odwiedzić o każdej porze dnia i być u niego tyle, ile zechcę, bo on nic nie ukrywa. Co robić?

Julita

Czy powinnam czekać aż on się rozwiedzie? Zagłosuj:

58 % tak
42 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥
Horoskop miłosny na KWIECIEŃ ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2024 11:51
Tak nie miałabym nic przeciwko że ktoś p.rzystawia się do mojego f.aceta bo wiem jak mój f.acet na to by zareagował 🙂 poprostu by o.lał 🙂 to się nazywa zaufanie. Bo nie chodzi o to żeby pilnować f.aceta i odganiac każda potencjalną r.ywalkę tylko żeby być pewnym swojego wybranka. Bo po co mi facet którego muszę pilnować?
odpowiedz
qqłka (Ocena: 5) 10.04.2024 14:14
Jeśli nie chcesz uchodzić za d.z.i.w.k.ę i zł.od.zi.ej.kę cudzych mężów, to w ogóle się z nim nie spotykaj, dopóki nie pokaże odpisu wyroku rozwodowego. Skoro skłamał na samym początku znajomości (to tak, jakbyś zataiła przed nim np. posiadanie dziecka czy nałóg), to potem będzie tylko gorzej.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 10.04.2024 08:24
Kiedy wyznaczona jest s.prawa r.ozwodowa? Czy mają d.zieci? Dowiedz się wszystkiego. Jeśli nie ma nawet wyznaczonego t.erminu to daj s.obie s.pokój. No i kwestia dzieci, jeśli są to będą na z.awsze. Więc zależy co Ty m.yślisz o tym.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie