Narzeczony chce iść w trampkach do ślubu – TAK czy NIE?

Marzena wolałaby, aby jej przyszły mąż założył eleganckie obuwie.
Narzeczony chce iść w trampkach do ślubu – TAK czy NIE?
Fot. pexels
27.02.2024

Mój narzeczony i ja jesteśmy w trakcie planowania naszego ślubu. Wcześniej ustalaliśmy, że będzie elegancko, ale Kamil nagle stwierdził, że fajnie by było założyć wtedy trampki. Od razu mu powiedziałam, że nie ma mowy i że ja będę tego dnia na obcasie. Zapytał, czy będę miała coś przeciwko, jeśli on wystąpi w sportowym obuwiu. Powiedziałam, że wolałabym klasyczne męskie pantofle i trochę się o to posprzeczaliśmy. Teraz już nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.

Zobacz także: Mój chłopak ma dwa oblicza. Jedno jest dla kolegów, drugie dla mnie

Kamil twierdzi, że trampki odzwierciedlają jego osobowość i chciałby na naszym ślubie być autentyczny. Z mojej strony, choć doceniam jego podejście, wolałabym, aby tego dnia prezentował się w bardziej tradycyjnym, eleganckim obuwiu. Uważam, że taka okazja jak ślub wymaga pewnego poziomu formalności i chciałabym, aby nasze zdjęcia ślubne oddawały tę wyjątkowość.

W jakich butach wasi mężowie brali ślub? Ustąpić i zgodzić się na trampki?

Marzena

Narzeczony w trampkach do ślubu – TAK czy NIE? Zagłosuj:

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Co mówi o Tobie województwo, z którego pochodzisz?
Co mówi o Tobie województwo, z którego pochodzisz? - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 23:22
Wesele jest po to żeby się bawić a nie żeby było elegancko. Naprawdę nikomu nie jest potrzebna elegancja, wykwintność, ą, ę. Ludzie najlepiej bawią się przy disko polo, rosole, flaczkach, schabowych, wódeczce i jak już się pozbędą marynarek. Trampki Kamila nie zrobią wtedy różnicy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 18:12
Mój był w nowych bialych trampkach i wyglądał super wg mnie, z tym że to taki luźny typ :) w pantoflach by wyglądał jak nie on. Ja miałam złote sandałki na obcasie :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 11:43
Ja bym zrezygnowala w ogole ze slubu, bo juz po tym widac ze kompletnie do siebie nie pasujecie. Pamietaj,ze docelowo to facet na cale zycie. Wizyta w tearze, formalnie, a on w dresach? Zadnej elegancji z jego strony. Chcesz takiego zycia?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 10:12
Trampki fajnie mogą wyglądać do formalnego stroju, trzeba jedynie przemyśleć garnitur. Facet też powinien mieć coś do powiedzenia ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 08:18
W japonkach niech idzie i żonobijce.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie