Czy wyjście z kolegą na kawę to już zdrada?

„Nie planuję nic więcej poza rozmową”.
Czy wyjście z kolegą na kawę to już zdrada?
Fot. Unsplash
13.02.2024

Od paru miesięcy chodzę na siłownię, gdzie poznałam kilka nowych osób, w tym jednego trenera. Sporo ze sobą rozmawiamy. On jest singlem, ale wie, że ja mam chłopaka. Często opowiadam mu o Kubie, co niestety nie działa w drugą stronę. Kuba jest o tego trenera zazdrosny, choć tłumaczę, że to tylko mój kolega.

Zobacz także: Nie umiem dogadać się z moją świadkową

Nie da się oczywiście nie zauważyć, że trener jest przystojny i z racji wykonywanego zawodu dobrze wygląda. Mój Kuba z kolei jest domatorem. Zamiast iść na siłownię, woli grać w gry, co trochę się na jego sylwetce ostatnio odbija.

I teraz do sedna. Trener zaprosił mnie na kawę, na którą mam ochotę iść. Nie planuję nic więcej poza rozmową. Kuba może nie ma takiego ciała, jak on, ale kocham go i nie zrobiłabym nic głupiego. Poza tym nie chciałabym być w związku z trenerem personalnym który na każdym kroku ma kontakt z różnymi kobietami. Po co mi więc ta kawa? Może trochę dla własnego ego? Czuję, że to byłoby w sumie miłe iść z nim na spotkanie.

Czy taka kawa to już zdrada?

Milena

Czy wyjście z kolegą na kawę to już zdrada? Zagłosuj:

46 % tak
54 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY ♥
Horoskop miłosny na LUTY ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2024 07:48
Jak ty na ciało "kolegi" patrzysz, to może nie idź na tą kawę
odpowiedz
ghh (Ocena: 5) 16.02.2024 14:22
To nie kolega tylko inny facet
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2024 17:53
Czyli trener cię kręci i liczysz na coś więcej. Facet od pogadania ma kumpli. Serio myślisz że zaprosił cię żeby pogadać? W podstawówce jeszcze jesteś czy jak?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2024 10:42
Nie można kusić losu.
odpowiedz
qqłka (Ocena: 5) 13.02.2024 08:04
Główny problem polega na tym, że oboje z Kubą jesteście niepewni własnej wartości. Gdyby było inaczej, on nie byłby zazdrosny, a Ty nie potrzebowałabyś dowartościowania czy podbijania ego... I nie- kawa czy luźne rozmowy to nie zdrada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie