Panna młoda w krótkiej sukience – TAK czy NIE?

„Ja o takiej marzę, ale rodzina jest przeciw”.
Panna młoda w krótkiej sukience – TAK czy NIE?
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/2674081020585798/ & https://pl.pinterest.com/pin/211174974386569/)
06.02.2024

Latem wychodzę za mąż, więc powoli rozglądam się już za suknią ślubną. Póki co mam za sobą przymiarki w jednym salonie. Nie sądziłam, że tak się stanie, ale naprawdę zakochałam się w krótkich sukienkach. Wcześniej wyobrażałam sobie, że do ołtarza pójdę w kreacji boho do ziemi, ale biała mini podoba mi się teraz o wiele bardziej.

Zobacz także: Mój chłopak jest niższy ode mnie

Na przymiarkach byłam z mamą, siostrą i druhną. Przyjaciółce też najbardziej podobałam się w krótkiej sukience, ale mama i siostra były stanowczo przeciw. Mówiły, że do kościoła wypada bardziej się zakryć, a poza tym długa suknia jest bardziej tradycyjna. Tylko czy ja chcę iść w klasykę, czy raczej założyć coś, w czym będę czuła się dobrze? Znam odpowiedź na to pytanie.

Problem tkwi w tym, że za suknię płacą moi rodzice. Tak zaproponowali, a dla mnie i narzeczonego jest to spora pomoc. Sądziłam jednak, że sama będę mogła zdecydować o tym, jak chcę wyglądać, bo to przecież mój dzień. Póki co zapowiada się jednak batalia.

Co robić? Być wiernym sobie czy posłuchać rad rodziny?

Karo

Ślub w krótkiej suknie ślubnej – TAK czy NIE? Zagłosuj:

70 % tak
30 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LUTY ♥
Horoskop miłosny na LUTY ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2024 15:03
Na swoim ślubie miałam sukienkę z loola o długości midi i bardzo dobrze się w niej czułam. Nie ma co się przejmować opinią rodziny czy znajomych, wystarczy że narzeczonemu się podoba.
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 13.02.2024 18:01
Nie ma mowy idiotko coś chyba masz nie tak z głową. Chyba że na ślub cywilny to tak ale kościelny nie. Ale i tak nie wypada
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 07.02.2024 21:36
Do ślubu cywilnego jak najbardziej a do kościelnego to nie wiem czy wypada. Ta ze zdjecia jest bardzo atrakcyjna i ma przepiękna sukienkę. Jakoś nie podobają mi się stroje panien młodych, są jakieś takie ciężkie, przeładowane tymi ozdobami, cekinami, koronkami i kompletnie nie pasujące do budowy ciała panien młodych - nie zawsze to co nam się podoba ładnie na nas wyglada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie