Mój eks po rozstaniu podliczył, ile na mnie wydał

„Wypomniał mi wszystko”.
Mój eks po rozstaniu podliczył, ile na mnie wydał
Fot. pexels
27.12.2023

Już od dłuższego czasu czułam, że to nie jest to. Przez pierwszy rok sielanka, kolejny już bez fajerwerków, a w trzecim było więcej kłótni, niż miłych chwil. Sprzeczaliśmy się dosłownie o wszystko i padały okropne słowa.

Zobacz również: Wkrótce bierzemy ślub, ale jego napady zazdrości mnie wykańczają…

Później się przepraszaliśmy, dzień lub dwa zgody i znowu. Do tego czasu już dawno powinniśmy się dotrzeć, a było tylko gorzej. Tydzień temu liczyłam na to, że uda się szczerze porozmawiać i to naprawić. Zrobiłam kolację, wypiliśmy kilka drinków i się zaczęło.

Nagle rozwiązały nam się języki i wyrzuciliśmy z siebie wszystkie żale.

Miałam nadzieję, że to oczyści atmosferę, a jeszcze bardziej ją zaogniło. Do tego stopnia, że oboje doszliśmy do takiego samego wniosku: nie ma sensu się dalej męczyć. Nie jesteśmy już ze sobą szczęśliwi i każdy powinien pójść w swoją stronę.

Wyprowadziłam się, bo na szczęście miałam taką możliwość. Płakałam, żałowałam tej decyzji, a po kilku dniach on się odezwał. Napisał SMS w którym wypomniał mi wszystko, co dla mnie zrobił. Podliczył każdy wyjazd i zakup.

„Nie musisz mi oddawać, ale bądź chociaż tego świadoma. Wtedy może docenisz te wspólne lata”

- dopisał na samym końcu. Poczułam się jak jakaś utrzymanka, a przecież ja niczego od niego nie chciałam. Sam organizował wspólne wakacje i dawał mi prezenty. Czasami się odwdzięczałam.

Teraz już wiem, że to nie był facet dla mnie. Ale bardziej niż rozstanie boli mnie to, co o mnie myśli.

Oliwia

57 % tak
43 % nie

Polecane wideo

Ponad 7 mln followersów zachwyca się jej urodą. Kim jest ta piękność?
Ponad 7 mln followersów zachwyca się jej urodą. Kim jest ta piękność? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
ilona (Ocena: 5) 07.01.2024 23:37
Dobrze, że rozstałaś się z takim dupkiem. Powinnaś mu w rewanżu wystawić zestawienie kosztów za korzystanie ze swojego ciała po kilkaset złotych za każdy raz jak to robią panie do towarzystwa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2023 18:57
Przestań, to dziad jexxny! Jeśli mu było szkoda to po co wydawał? Teraz chce Cię zwyczajnie zranić i dokopać Ci, bo jest nic nie wartym duxkiem i wie, ze będziesz się obwiniać. To jest jego cel. Dobrze, ze się rozstaliście, to kawał ch
odpowiedz

Polecane dla Ciebie