Czy wziąć ślub w używanej sukni ślubnej?

„Budżet nam się niestety nie spina”.
Czy wziąć ślub w używanej sukni ślubnej?
Fot. pexels
05.12.2023

Organizacja ślubu i wesela znacznie przerosła mnie i narzeczonego. Do „wielkiego dnia” jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz budżet nam się niestety nie spina. Staramy się ciąć koszty bez szkody dla gości, ale jest bardzo trudno.

Zobacz także: 7 największych błędów, które młode pary popełniają przy organizacji wesela

Powiedziałam o wszystkim mojej siostrze ciotecznej. Chce mi jakoś pomóc, więc zaproponowała, że odda mi swoją suknię ślubną zupełnie za darmo. Obejrzałam ją i jest w stanie idealnym, rozmiar też pasuje. Nie ukrywam, że to by znacznie ułatwiło wszystko. Jest oczywiście jedno „ale”. Jej goście weselni to w sporej mierze rodzina, która jest również zaproszona do mnie na ślub. Jeśli ktoś pamięta jej suknię ślubną, w której wychodziła za mąż 4 lata temu, będę pewnie rodzinnym pośmiewiskiem.

Z nikim jeszcze o tym nie rozmawiałam i nie zamierzam tego robić. Im mniej osób będzie wiedzieć o tym, że mam suknię ślubną po kuzynce, tym lepiej. Co robić?

Wiktoria

Czy wziąć ślub w używanej sukni ślubnej? Zagłosuj:

70 % tak
30 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ
Horoskop miłosny na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.12.2023 09:27
Wkręcasz sobie, to wspaniałe, ze kuzynka chce Ci podarować suknie, ja bym jej dała zakaz przynoszenia jakiegokolwiek prezentu na ślub (suknia to koszt 3000-4000 tys). Dla mnie to gest, który dobrze świadczy o Waszej relacji, o Twoim podejściu do marnotrawstwa itd. Jednym słowem - należy się nawet tym chwalić, jakie to pośmiewisko, ze ubierzesz prawie nową suknie po kuzynce.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.12.2023 06:32
Nikt nie pamięta takich pierdół. Sukienka to sukienka.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie